نمایش «گنج روان» اصلانی در سالن سینماحقیقت

عصر فردا (سه شنبه 13 تیرماه)، فیلم سینمایی گنج روان به کارگردانی امین اصلانی، در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درآمده و سپس جلسه نقد و بررسی آن برگزار خواهد شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این چهارمین نمایش از مجموعه برنامه های «عصر ستاره ها» است که روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته، در سالن «سینماحقیقت» این مرکز برپا می شود.
خلاصه داستان فیلم سینمایی گنج روان به این شرح است: دختر جوانی که بر روی نسخ خطی گنجینه محفوظات آستان قدس رضوی مشغول تحقیق است، نتایج تحقیق خود را در اختیار همسرش که برای ادامه تحصیل به کانادا رفته می‌گذارد... مرد تصمیم می‌گیرد به ایران بازگردد.
پس از پایان نمایش این فیلم هم جلسه نقد و بررسی آن با حضور تهیه کننده (محمدرضا اصلانی)، کارگردان (امین اصلانی)، رضا درستکار (مجری- کارشناس)، برخی از عوامل فیلم، میهمانان و علاقمندان سینما برپا می‌شود.
برنامه زمانی نمایش این فیلم، از ساعت 17 لغایت 18:30 روز سه شنبه (سیزدهم تیرماه) است و جلسه نقد و بررسی و پرسش و پاسخ هم طی ساعات 18:30 تا 19:30 برگزار می‌شود.
گفتنی است که شرکت در مجموعه برنامه های «عصر ستاره ها» برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می‌توانند در روز و ساعت یاد شده، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه کنند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.