ادامه نمایش و نقد فیلم‌های مستند در سالن «سینماحقیقت»

از هفته آینده، برنامه نمایش و نقد و بررسی فیلم‌های مستند و تجربی در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی ادامه می‌یابد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، از هفته آینده، برنامه نمایش و نقد و بررسی فیلم های مستند و تجربی در سالن سینماحقیقت مرکز گسترش ادامه خواهد یافت.
این برنامه در ادامه نمایش‌های آسمان آبی (ویژه مرور مستندهای منتخب سی‌امین جشنواره فیلم فجر) و تحت عنوان «عصر ستاره‌ها»، در سالن سینماحقیقت این مرکز برپا خواهد شد تا مرکز گسترش و سینمای تجربی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هر هفته، میزبان هنرمندان و علاقه‌مندان سینمای مستند، داستانی و تجربی باشد.
در هفته اول این برنامه و طی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آتی (4 و 6 تیر ماه)، به ترتیب فیلم‌های مستند سر بر شانه آسمان ساخته احمد جان میرزایی و  سرزمین خانه خورشید فرهاد ورهرام، در سالن سینماحقیقت مرکز روی پرده رفته و سپس جلسات نقد و بررسی این آثار با حضور فیلمسازان و عوامل فیلم‌ها، رضا درستکار (مجری- کارشناس) و جمعی از منتقدان سینما، کارشناسان، خبرنگاران و میهمانان برپا خواهد شد.
برنامه زمانی نمایش این فیلم‌ها- که هفته‌ای دو جلسه (روزهای یکشنبه و سه شنبه) پیش‌بینی شده است، از ساعت 17 لغایت 18 است و جلسات نقد و بررسی و پرسش و پاسخ هم طی ساعات 18:15 تا 19:30 برگزار می‌شود.

دیدگاه‌ها

  • حسین گویا
    ۱۵:۱۰ ۳۱ خرداد ۱۳۹۱

    مرکز گسترش، به خوبی، نمایش و نقد سینمای مستند و البته به ندرت هم تجربی را به صورت مستمر (و بعضا با مدتی توقف) ادامه داده که خود جای تقدیر دارد. چه خوب بود که مشابه این حرکت، برای سینمای کوتاه هم وجود داشت و سازمانی متولی این امر می گردید. شاید نهادی مانند انجمن سینمای جوان و یا فارابی ...

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها