برگزیدگان جشنواره حضرت علی اکبر(ع) معرفی می‌شوند

عصر امروز، 30 خرداد ماه برگزیدگان بخش عکس جشنواره فرهنگی و هنری حضرت علی اکبر (ع) در تالار وحدت معرفی خواهند شد.
 به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، پیرو برنامه اعلام شده قبلی، امروز سی ام خرداد ماه از ساعت 18 الی 20 برگزیدگان چهار بخش تجسمی، تئاتر، موسیقی و فیلم جشنواره فرهنگی و هنری حضرت علی اکبر(ع) معرفی خواهند شد.
قابل ذکر است از مجموع 1122 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره، برگزیدگان در دو گروه سنی الف و ب و در چهار بخش  فیلم داستانی، مستند، تجربی و پویانمایی و با عناوین بهترین فیلمنامه، پژوهش، تدوین، تصویربرداری و کارگردانی که توسط آقایان جمال شورجه، حسین زندباف و پرویز شیخ طادی داوری شده اند، لوح تقدیر و جایزه نقدی خود را دریافت می‌کنند.

هاشم میرزاخانی، دبیر بخش فیلم جشنواره حضرت علی اکبر(ع) در آستانه معرفی برترین ها به این جشنواره پیام داد
هاشم میرزاخانی دبیر بخش فیلم جشنواره فرهنگی و هنری حضرت علی اکبر(ع) در آستانه معرفی برگزیدگان بخش فیلم این جشنواره طی پیامی جوانان را نقش آفرینانی بی بدیل و شگفتی ساز خواند و آنان را نماد برکت و حرکت نامید.
متن کامل میرزاخانی به شرح زیر است:
به نام خداوند جان آفرین
در مسیر سالهای پرشتاب و گذرای تاریخ ،جوانان نقش آفرینانی بی بدیل و شگفتی سازند که با عزمی جزم و اراده ای راسخ با کوله باری لبریز از خلوص و مهر ، مرزهای شوق و عشق را در هم نورد یده اند واهتمام آنها، نیل تا قله های تعالی و ترقی خواهد بود ...
جوانان نماد برکت و حرکتند و تمامیت تبلور توانمندی و کوشش در همه ی عرصه گاه زیستن و هم پشتوانه ای بس نیرومند برای نسلی که خود سکاندار سرنوشت خویش است. 
امروز آذین این جشنواره به نام متبرک و پر قداست حضرت علی اکبر (ع) رایحه و روحی دیگر در کالبد جشنواره فرهنگی و هنری جوان است که در بلندای آیینه رأفت و مهر حضرتش، نسل جوان، هویت دیرینه و اصالت خویش را بازخواهد شناخت .
این جشنواره فرصتی بدیع ومغتنم است برای اتصال روان و روح خلاقه ی  هنر آفرینان جوان این مرزو بوم، تا در تجلی دیدار-   شکوه این حضور هنری را کشف ونقوش ماندگار آفرینندگی را در این گستره  به وضوح احساس و ادراک نمایند .
اینجانب به رسم تحسین و سپاس لازم میدانم ازهمه دست اندرکاران و راه یافتگان به این جشنواره شکوهمند، صمیمانه تقدیر و تشکربنمایم. 
امیدآنکه آن اسوه اخلاق و ایثار، آن یگانه عرصه شهامت و شجاعت –حضرت علی اکبر (ع)- به بهانه این همه کوشش وتلاش شما را یکایک پاداش نیک عطا کناد – آمین یا رب العالمین
هاشم میرزاخانی

دبیر بخش فیلم جشنواره موضوعی فرهنگی و هنری حضرت علی اکبر(ع)
خرداد 1391

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.