620 میلیون ریال جایزه نقدی و یازده حمایت از تولیدات فیلم کوتاه

جوایز بخش ملی بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران اعلام شد.   
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری جشنواره، بیست ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به عنوان مهمترین رویداد فرهنگی در عرصه فیلم کوتاه در ایران و منطقه به 18 برگزیده خود در بخشهای مختلفمسابقه ایران – ملی، تندیس و 620 میلیون ریال جایزه نقدی ویازده حمایت از تولید اهدا می‌کند.
در بخش حمایت از تولید دبیر جشنواره به ارتقای جوایز این بخش از یک عدد صرفا مالی اشاره کرد.
هاشم میرزاخانی دبیر 29مین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران گفت: این بخش که با انگیزه کشف استعداد و حمایت از فیلمسازان و تولید آثار فاخار در جوایز جشنواره گنجانده شده است، در این دوره از یک عدد ثابت تغییر یافته و فیلمسازان برگزیده به شکل ویژه تر و در شرایط زیر مورد حمایت قرار می گیرند:
1-    تهیه کنندگی کار به طور کامل
2-    مشارکت مالی در تولید با سقف تعیین شده از سوی شورای برآورد انجمن
3-    در اختیار قراردادن تجهیزات تولید شامل دوربین، نور، صدا، باکس مونتاژ و ...
4-    صدور بیمه نامه
5-     سایر موارد با توافق طرفین
در بخش بین الملل نیز جشنواره هجده هزاریورو جایزه نقدی و 6 تندیس را به برگزیدگان این بخش با عنوان بهترین ها در چهار زیرمجموعه فیلم مستند، داستانی، تجربی و پویانمایی و همچنین بهترین فیلم باموضوع جهان اسلام و آسیا اهدا می کند.
علاقه‌مندان جهت شرکت در جشنواره تا 10 تیر ماه فرصت دارند از طریق سایت انجمن به نشانی www.iycs.ir و یاwww.cinemajavanan.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران از 10 الی 16 مهر ماه 1391 در تهران توسط انجمن سینمای جوانان ایران برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
آخرین خبرها