نمایش فیلم‌های جشنواره «حسنات» در ارومیه نیز آغاز شد

دومین روز از دومین جشنواره حسنات در حالی به پایان رسید که در این روز 32 فیلم در بخش های مختلف این جشنواره در سالن استاد فرشچیان اصفهان نمایش داده شد.
به گزارش خبرنگار «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در اصفهان، در نوبت صبح و از ساعت 11 و 15 دقیقه تا 12 و 30 دقیقه  13 اثر، از 14 و 30 تا 16 5 فیلم، از 16 و 45 دقیقه تا 17 و 45 دقیقه نیز 7 اثر و در نوبت پایانی این روز و در ساعت 18 تا 19 و 30 دقیقه نیز 7 فیلم در جشنواره حسنان روی پرده رفتند و این آثار با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو شد.
روز هشتم به کارگردانی حمید عزیزی، کاشانه مهر از محمد علی افتخار نیا، مانند هم برای هم از مراد حق پرست، پایان تنهایی از بهزاد رشیدی، چرخ نان به کارگردانی حسین نظری، آسمانی ها از علی غیاثی، روشنی ها پنهان به کارگردانی فرزاد محمد علی، حاکم و پیرمرد به کارگردانی محمد حسین ملکیان، گلم به کارگردانی رسول مختاری، آینه از علی خسروی، این مرد زیر باران آمد از امیر عابدین پور، گاو چاه به کارگردانی مجید استکی، سرو چند از نجمه بهنام نیا، ترنم مرده به کارگردانی پوریا برجیس، سلام خدای مهربون از حسن نقیان فشارکی از جمله فیلم های به نمایش در آمده در این روز هستند.
در این روز همچنین نمایش فیلم های منتخب دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات در ارومیه آغاز شد.
همزمان با استانهای اصفهان ـ گیلان و البرز نمایش فیلمهای منتخب دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات از چهاردهم اسفندماه سال جاری به مدت چهارروز در شهرستان ارومیه آغاز شد.
 در این برنامه که به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری برگزار می شود ۷۷ عنوان فیلم کوتاه در قالب ۸۰۰ دقیقه از  فیلمسازان سراسر کشور در سالن صفی الدین اورموی حوزه هنری آذربایجان غربی در معرض دید عموم قرار می گیرد.
در همین راستا از آذربایجان غربی فیلم‌های کوتاه ما کی هستیم ـ مانند هم برای هم ـ سنگستان ـ باران و هدیه در بخش انیمیشن و فیلم داستانی آق گول به کارگردانی مهدی حیدری نیز حضور دارند.
در این روز همچنین محمد علی نجفی و ناهید طباطبائی به جشنواره حسنات آمده و از نزدیک آثار نمایش داده شده در این رویداد سینمایی را تماشا کردند.
اکران فیلم سینمایی گلچهره به کارگردانی وحید موساییان و برگزاری نشست نقد و بررسی این اثر سینمایی در تالار سوره اصفهان از دیگر برنامه های دومین جشنواره فیلم حسنات بود.
ملکه رنجبر بازیگر سینما در باره بزرگداشتش گفت: بسیار خوشحالم که بعد از پنجاه سال فعالیت برایم بزرگداشت انجام می‌شود.
زاون قوکاسیان دبیر جشنواره نیز با شور و هیجان به همراه جوان‌ها امورات جشنواره را سروسامان می‌دهد و پذیرای میهمانان جشنواره از جمله محمد علی نجفی است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
آخرین خبرها