نمایش مستندهای برگزیده پانزدهمین جشن سینما در خانه سینما

انجمن مستند سازان سینمای ایران با همکاری خانه سینما 2۴ فیلم مستند، برگزیده‌ پانزدهمین جشن سینمای ایران را از اول آذرماه تا چهارم آذرماه در تالار سیف الله داد خانه‌ سینما نمایش می‌‌دهد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی خانه سینما؛ انجمن مستندسازان سینمای ایران برنامه‌های این چهار روز را به شرح زیر اعلام کرد:

سه شنبه ۱ آذرماه، سانس‌های ۱۶ و ۱۸
تا باران بعدی به کارگردانی مریم سپهری، سرزمین من جهان من به کارگردانی سودابه مجاوری، چه شور بود دریاچه من به کارگردانی حسن قهرمانی و سالینجرخوانی در پارک شهر به کارگردانی پیروز کلانتری، من ساکن سفرم به کارگردانی احمد میراحسان.

چهارشنبه ۲ آذرماه، سانس‌های ۱۶ و ۱۸
خاک و تاک مظفر به کارگردانی حسین خانی هزاره، ارتفاع امید به کارگردانی کیوان مجیدی، قصه گیل و گالش به کارگردانی مختار نامدار، مرغانه به کارگردانی محمدرضا فرزاد و در سانس پایانی فصل غمناک زندگی به کارگردانی بابک سراب و عادت می‌کنیم به کارگردانی محسن استادعلی.

پنج شنبه ۳ آذرماه، سانس‌های ۱۴، ۱۶ و ۱۸
مهرا به کارگردانی حسن نقاشی، پنجره شرقی به کارگردانی محسن رمضان‌زاده و معلم محمد علی فارسی ساعت ۱۴ ، فرشته‌ای روی شانه من به کارگردانی آزاده بی‌زار گیتی و یک آن رایا نصیری ،ساعت ۱۶ سلاطین خیابان‌ها به کارگردانی پالیز خوشدل و زینب تبریزی و ده‌نمکی‌ها به کارگردانی پگاه آهنگرانی.

جمعه ۴ آذرماه، سانس‌های ۱۴، ۱۶ و ۱۸
ساعت ۱۴ ، مستندهای سبز، سپید سرخ به کارگردانی محمدرضا هاشمیان، خلیج فارس به کارگردانی ارد عطارپور، ساعت ۱۶ ،اتاق امن و خانه قمر خانم هر دو ساخته‌ آیدا پناهنده. ساعت ۱۸، مستندهای اصل کپی برابر اصل به کارگردانی حمیده رضوی و پیر پسر به کارگردانی مهدی باقری.

همچنین ناصر صفاریان دبیر این هفته فیلم اعلام کرد؛ حضور برای اعضای خانه سینما ، خبرنگاران و گزارشگران سینمایی و دانشجویان سینما آزاد است. پس از نمایش جلسه پرسش و پاسخ با حضور کارگردانان برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.