برگزاری فصل سوم یازدهمین جشنواره سینمای جوان در بوشهر

یازدهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان – فصل 3 از تاریخ اول تا سوم آذر‌ماه به مدت سه روز در استان بوشهر برگزار می‌شود.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» یازدهمین جشنواره منطقه‌‌ای سینمای جوان – فصل 3 (پاییز) از تاریخ  اول تا سوم آذر‌‌ماه امسال به مدت سه روز در شهرستان بوشهر با شرکت استان‌های اصفهان، یزد، چهارمحال و بختیاری، فارس، کهگیلویه و بویر‌احمد و بوشهر برگزار می‌شود.
در اهداف این جشنواره آمده است: انجمن سینمای جوانان ایران به منظور ارتقای سطح آگاهی، تجربه و بینش نسل جوان برای نیل به سینمای ملی، با هدف بسط و تعمیم ارزش‌های والای دینی و هویتی، تحکیم خانواده، موضوعات اجتماعی و فرهنگی، امید، عدالت، فرهنگ شهادت و دفاع مقدس، دستاوردهای جدید علمی، ظرفیت‌های فرهنگی، تمدنی، تاریخی و جغرافیایی کشور، با نگاه به پرورش هنرمندانی متعهد، خلاق و توانمند که موجب دستیابی به آثار فاخر فیلم کوتاه می‌شود و معرفی و ارزیابی بهترین تولیدات یک‌ساله در مناطق فوق‌الذکر اقدام به برگزاری جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان می‌‌کند.
جشنواره در 4 بخش مسابقه فیلم کوتاه، عکس، فیلمنامه و پوستر فیلم برگزار می‌شود.
هیات داوری متشکل از دوازده هنرمند و کارشناسان در چهار مجموعه فوق آثار را داوری و تندیس جشنواره و مبلغ180 میلیون ریال جایزه نقدی و حمایت از تولید را به برگزیدگان اهدا خواهند کرد.
ثبت نام در بخش فیلم جشنواره تنها به صورت آنلاین و در سایت www.cinemajavanan.ir  انجام می‌گیرد و شرکت‌کنندگان ملزم هستند کد دریافتی از سایت در هنگام ثبت نام را روی آثار خود یادداشت کنند. (آثار فاقد کد قادر به شرکت در جشنواره نیستند).
ثبت نام اینترنتی در بخش فیلمنامه به شکل آزمایشی روی سایت انجمن  قرار گرفته است، بنابراین متقاضیان می‌توانند از دو روش اینترنتی و یا دستی استفاده کنند. اما در خصوص شرکت در بخش پوستر فیلم و عکس متقاضیان باید نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارسال آثار خود به همراه فرم اقدام نمایند. آخرین مهلت ثبت نام 10 مهرماه 1390 است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها