هیات انتخاب نماینده سینمای ایران در اسكار معرفی شد

اسامی هیات انتخاب فیلم ایرانی برای معرفی به فرهنگستان علوم و هنرهای سینمایی (اسکار 2012) از سوی امیر اسفندیاری سخنگوی این هیات معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، اسفندیاری اعلام کرد: به منظور انتخاب نماینده سینمای ایران برای معرفی به مراسم اسکار، هیاتی متشکل از رویا تیموریان و پوران درخشنده، محمد بزرگ‌نیا، شهرام جعفری‌‌نژاد، محمد داودی، علیرضا شجاع‌نوری، مهدی صباغ‌زاده، رسول صدرعاملی و امیر اسفندیاری بررسی‌های لازم درباره فیلم‌های واجد شرایط را طبق مقررات این رویداد سینمایی انجام داده‌اند.
این هیات انتخاب در نخستین جلسه خود امیر اسفندیاری را به عنوان سخنگو برگزیده‌اند.
اسفندیاری گفت: با توجه به مقررات موجود پوران درخشنده و رسول صدرعاملی اعضای این هیات به درخواست خود فیلم‌های اکران شده خواب‌های دنباله‌‌دار و زندگی با چشمان بسته را از جریان بررسی‌ها خارج کرده‌اند.
وی اضافه کرد: آخرین مهلت ارسال فیلم به فرهنگستان علوم و هنرهای سینمایی یازدهم مهر‌ماه سال جاری است و تا امروز تنها 18 کشور نمایندگان خود را معرفی کرده‌اند.
سخنگوی هیات انتخاب فیلم ایرانی اسکار تاکید کرد که تمامی خبرهایی که از مجاری دیگر منتشر شده و یا می‌شود، هیچ‌گونه سندیتی ندارند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها