مارول فیلم کوتاه می‌سازد

کمپانی مارول برای معرفی شخصیت‌های کمتر شناخته شده داستان‌های مصورش دست به تولید فیلم کوتاه زده است.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» شایعه تولید فیلم کوتاه توسط این کمپانی که مهم‌ترین عرضه کننده داستان‌های مصور در آمریکا و جهان است، سال گذشته مطرح شده بود و اکنون خبر رسیده که این فیلم‌های کوتاه تولید شده‌اند.
قرار است نخستین فیلم‌های کوتاه مارول در دی‌وی‌دی و نسخه‌های بلو-ری دو فیلم ثور و کاپیتان آمریکا: نخستین انتقام‌جو عرضه شوند.
قرار است این فیلم‌های کوتاه شخصیت‌های درجه دوم و کمتر شناخته شده مارول مانند دکتر استرنج، آهنین مشت، کازار و لوک کیج را به تماشاگران سینما معرفی کنند.
مارول قصد دارد بر اساس ماجراهای این کاراکترها، فیلم‌های بلند کم‌خرج‌تری (نسبت به تولیدات پرهزینه‌اش) تولید کند و به نظر می‌رسد فیلم کوتاه مدیوم مناسبی برای معرفی این شخصیت‌ها هستند.
درباره این فیلم‌های کوتاه جزئیات کاملی منتشر نشده است، اما این که مسئولان مارول خود را برای ساخت فیلم‌های کوتاهی که تنها در نسخه‌های شبکه خانگی عرضه می‌شود، به دردسر انداخته‌اند، جالب توجه است.
نکته مهم این است که آخرین تولید آنها ثور به اندازه کافی موفق نبود و به زودی قرار است نسخه سینمای کاپیتان آمریکا هم روی پرده سینماهای جهان برود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.