جشنواره فیلم «تصویر استاندارد» در خانه هنرمندان برگزار می‌شود

نخستین جشنواره فیلم «تصویر استاندارد» دهم تا چهاردهم آذر ماه در در خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نخستین جشنواره فیلم «تصویر استاندارد» در قالب بخش های کوتاه داستانی، مستند و پویانمایی در خانه هنرمندان ایران واقع در خیابان ایران شهر برگزار می‌شود. 
آثار انتخاب شده در سالن‌های بتهون، ناصری نمایش داده می‌شوند و نشست‌ای ویژه این جشنواره شامل نمایش و تحلیل آثار هنرمندان مطرح و پیشکسوت  در سالن انتظامی برگزار خواهد شد. 
همچنین فیلم‌های رسیده به دبیرخانه جشنواره استاندارد از سوی دو گروه انتخاب و داوری مورد بررسی قرار خواهند گرفت که نام دقیق این دو گروه در خبرهای بعدی اعلام می‌شود. 
آثار برگزیده دیگر بخش‌های جشنواره تصویر استاندارد شامل عکس، پوستر و کاریکاتور به صورت هم زمان در گالری فصل‌ها و ممیز خانه هنرمندان در معرض نمایش عموم قرار خواهد گرفت.
 نخستین جشنواره تصویر استاندارد در سطح ملی به همت سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، پردازش موضوعاتی چون استاندارد و جامعه (زندگی فردی و اجتماعی)، استاندارد و فرهنگ و آموزش، استاندارد و بهداشت و سلامت، استاندارد و اقتصاد و صنعت، استاندارد و انرژی، استاندارد و محیط زیست را  مورد نظر دارد.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن‌های 88889801 و 88889805 تماس بگیرند. همچنین سایت جشنواره در نشانی: www.tasvirestandard.ir قابل دسترس است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها