حضور برگزیدگان دوره چهارم رویش در جشنواره امسال

پس از دعوت از برگزیدگان پنجمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش و با موافقت دبیر جشنواره ششم برگزیدگان دوره  چهارم این جشنواره نیز به جمع رویشی های این دوره پیوستند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد اطلاع رسانی رویش، علی قربانی مسئول دبیرخانه دایمی این جشنواره گفت: بر آن شدیم تا با دعوت از برگزیدگان ادوار گذشته رویش علاوه بر استحکام خانواده رویش و تحکیم ارتباط دو سویه این فیلمسازان برگزیده با دبیرخانه دایمی فضای کارشناسی و نقد و بررسی آثار را از غنای بیشتری برخوردار سازیم.
از این رو پس از استقبال دعوت از برگزیدگان دوره قبل با موافقت دبیر محترم جشنواره از برگزیدگان چهارمین جشنواره نیز برای حضور در مشهد مقدس دعوت به عمل آمد.
وی تاکید کرد: از آنجا که جشنواره رویش از برگزیدگان دورهای گذشته برای تولید آثار بعدی حمایت می کند این ارتباط همواره ما بین دبیرخانه و آنان برقرار است که انشاالله با جلساتی که در طول جشنواره برگزار خواهد شد به راهکارهای بهتری برای جذب حداکثری سرمایه های جوان عرصه سینمای کشور خواهیم رسید.
ششمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش سوم تا ششم آبان ماه در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • تقدیر از مادر و همسر «سلمان هراتی» در اختتامیه رویش

  تقدیر از مادر و همسر «سلمان هراتی» در اختتامیه رویش

  شب گذشته در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره فیلم کوتاه دینی «رویش» از مادر و همسر سلمان هراتی تقدیر شد. به گزارش خبرنگار «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این تقدیر به بهانه حضور مستند من پشت این دریچه چشم براهم به کارگردانی جواد توانا در جشنواره صورت گرفت.
 • هزینه‌های درمان خانواده شیمیایی در اختتامیه رویش پرداخت شد

  هزینه‌های درمان خانواده شیمیایی در اختتامیه رویش پرداخت شد

  شب گذشته در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره فیلم کوتاه دینی «رویش» کلیه هزینه‌های درمان خانواده شیمیایی عبدالرحمان پرداخت شد. به گزارش خبرنگار «پایگاه خبری فیلم کوتاه» مستند جنایت در سکوت ساخته بهروز نورانی‌پور ‌تندیس بهترین مستند ششمین جشنواره فیلم دینی رویش را دریافت کرد.
 • برگزیدگان ششمین جشنواره رویش معرفی شدند

  برگزیدگان ششمین جشنواره رویش معرفی شدند

  برگزیدگان ششمین جشنواره فیلم کوتاه دینی «رویش» طی مراسمی در سالن همایش‌های صدا و سیمای مشهد معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» هیات داوران ششمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش پس از بررسی 47 فیلم راه یافته به بخش مسابقه جشنواره آرای خود را اعلام کرد.
 • جشنواره «رویش» امروز به کار خود پایان می‌دهد

  جشنواره «رویش» امروز به کار خود پایان می‌دهد

  ششمین جشنواره فیلم کوتاه دینی «رویش» امروز طی مراسمی در سالن همایش‌های صدا و سیمای مشهد به کار خود پایان می‌دهد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» امسال ششمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش همزمان با خراسان رضوی در 14 استان کشور و 11 کشور دیگر نیز برگزار شد.
 • جشنواره «رویش» فیلمسازان را رها نمی‌کند

  جشنواره «رویش» فیلمسازان را رها نمی‌کند

  فیلمسازان حاضر در ششمین جشنواره فیلم کوتاه دینی «رویش» دیدگاه‌هایشان را نسبت به برگزاری جشنواره بیان داشتند. به گزارش خبرنگار «پایگاه خبری فیلم کوتاه» حمایت از تولیدات بعدی برگزیدگان جشنواره از جمله نکات مثبتی است که بیشتر فیلمسازان حاضر در جشنواره به آن اشاره می‌کنند.
آخرین خبرها