بیانیه «جواد شمقدری» درباره مراسم جشن خانه سینما

جواد شمقدری معاونت امور سینمایی درباره مراسم جشن خانه سینما بیانیه‌ای صادر کرد و از امام زمان(عج)‌، مقام معظم رهبری و خانواده شهدا عذرخواهی کرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در این بیانیه آمده است:
 انالله وانا الیه راجعون. من از خانواده شهدا عذر می خواهم، من از شهدای عزیز که خون مقدسشان برای رویش و نهال انقلاب اسلامی ریخته شد تا به درخت تناور و پر برکتی تبدیل شود عذر می‌خواهم، من از ایثارگران و جانبازان که سالهاست درد و رنج ناشی از زخم‌های جراحت را به عشق رشد و شکوفایی نظام جمهوری اسلامی صبورانه تحمل می کنند عذر می‌خواهم.
من از ملت بزرگ و قهرمان ایران که با بزرگواری زخم زبان جاهلان را که به اسلام و انقلاب طعنه می‌زنند و آن را نشنیده می‌گیرند عذر می‌خواهم، من از محضر رهبر بزرگ انقلاب اسلامی عذر می‌خواهم. من در درگاه الهی و در پیشگاه امام حاضر مهدی موعود(عج) طلب عفو و بخشش می‌نمایم.
اینکه در مراسمی به نام جشن خانه سینما با هلهله و شادی بی خبران و غافلان پایان نظام جمهوری اسلامی ایران را آرزو می‌کنند چه باید کرد! کسی که از روی غرور جاهلانه و شاید هم غفلت چنین سخنانی بر زبان می‌راند چه پاسخی دارد؟! کسانی که شنیدند و سکوت کردند، کسانی که تشویق کردند و هلهله سر دادند، به راستی می‌دانند کجا ایستاده اند؟ می‌دانند پاگذاشتن بر روی میراث بزرگ امام (ره)و رهبر کبیر انقلاب اسلامی و پایمال کردن خون دهها هزار شهید چه جفای بزرگی است؟
حتما نمی‌دانند. و الاّ فرزندان این آب و خاک مثل همه آحاد ملت بزرگ و قهرمان ایران در هر شرایطی حاضر نیستند از انقلاب و نظام خود فاصله بگیرند. این آفت شاه نشینان در سینماست که گاهی گرفتار هیجان و گاهی لجبازی و گاهی غفلت و سرخوشی می‌شوند. امیدوارم خداوند از این لغزشها بگذرد و بر بیچارگی ما این خطاها را ببخشاید و رحم نماید. مباد که در روز جزا در پیشگاه صالحان و اولیاء و شهدا سرافکنده باشیم.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها