سرپرست دفتر سینمای جوان تبریز منصوب شد

سید وحید فاطمی از هنرمندان و مدرسان سینمایی آذربایجان شرقی به عنوان سرپرست انجمن سینمای جوانان ایران‌ـ دفتر تبریز منصوب شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، روز گذشته مراسم معارفه سرپرست دفتر سینمای جوان تبریز با حضور علی داننده‌ـ مدیر کل فرهنگ و ارشاد آذربایجان شرقی، حسین جوادی‌ قائم مقام انجمن سینمای جوانان و سرپرست امور مناطق، معاونین و مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد آذربایجان شرقی و جمعی از مدیران مراکز و سازمان‌های مختلف و هنرمندان و فیلمسازان و هنرجویان شهر تبریز برگزار شد.
در این مراسم، داننده‌ـ‌ مدیر کل فرهنگ و ارشاد آذربایجان شرقی طی سخنانی با اشاره به سابقه تدریس و فیلمسازی فاطمی و ارتباط خوب وی با فیلمسازان، هنرجویان و سینماگران استان خاطرنشان ساخت: امیدواریم شاهد تحول اساسی در حوزه فیلمسازی و فرهنگ و آموزش سینمایی استان باشیم.
وی افزود: استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز ظرفیت‌های فرهنگی هنری و سینمایی بسیار بالایی دارد و انجمن سینمای جوانان با توجه به جایگاه و اهمیتش می‌تواند در جهت کشف استعدادها، توسعه و گسترش برنامه‌های سینمایی و جذب جوانان علاقمند این حوزه فضای پویا و با نشاطی را رقم بزند.
جوادی  قائم مقام انجمن سینمای جوانان ایران نیز اظهار امیدواری کرد: با افق تازه‌ای که در فضای فعالیت‌های انجمن سینمای جوانان در دوره جدید ایجاد شد قطعا شاهد تحول و رشد و پویایی در این حوزه خواهیم بود.
وی ادامه داد: اهتمام به رشد جایگاه دفاتر سینمای جوانان در استان‌ها و تقویت این پایگاه‌های فرهنگی و نیز اعتلای سینمای بومی از الویتها و برنامه‌های انجمن سینمای جوانان ایران در دوره جدید است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها