رودی جولیانی

بازتاب نمایش مستندی درباره شهردار سابق نیویورک

مستند دوران جولیانی درباره شهردار سابق نیویورک که نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری سال 2008 است، آخرین نمونه مستندهای سیاسی تولید شده در آمریکا محسوب می‌شود.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» رویترز در مطلب کوتاهی درباره این مستند که کوین کیتینگ آن را کارگردانی کرده می‌نویسد: اگرچه دوران جولیانی اطلاعات فراوان و فراموش شده‌ای ارائه می‌کند، اما تاثیرش به دلیل جانبداری بیش از حد و نبود توازن کاهش می‌یابد.
این مستند در ماه می برای اولین بار به نمایش درآمد و قرار است برای حضور جولیانی جمهوری‌خواه در انتخابات آینده زمینه سازی کند.
این فیلم چشم‌انداز جامعی از وضعیت کاری موضوع خود (رودی جولیانی) به نمایش می‌گذارد؛ از نخستین روزهای فعالیت تا دو دوره شهرداری نیویورک.
این مستند که در جشنواره های ونکوور و رتردام به نمایش درآمده است، زندگی، عملکرد و سیاست های جولیانی را در طول این مدت ارائه می‌کند.
فیلم با صحنه حضور جولیانی در همایش ملی جمهوری‌خواهان در سال 2004 آغاز می‌شود. او داستانش درباره تغییرات اداره پلیس در یازدهم سپتامبر را تعریف می‌کند و جمله مشهورش را می‌گوید: خدا را شکر که جرج بوش رئیس جمهور ماست!
این مستند در سال 1998 قرار بود به عنوان یک فیلم خبری ساخته شود و به گفته کیتینگ فیلم کوتاهی درباره محدودیت آزادی بیان در دوره زمامداری جولیانی بود. اما به تدریج اتفاق هایی در نیویورک افتاد که این مستند را به مرور دوران او تبدیل کرد.
ساخت این فیلم پنج سال به طول انجامید و حدود سیصد ساعت صحنه های فیلمبرداری شده و همین مقدار فیلم های آرشیوی مرور شد تا مستند بلند دوران جولیانی آماده شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها