نکوداشت «منوچهر ستوده» در سالن «سینماحقیقت»

همزمان با نمایش افتتاحیه فیلم مستند بلند خون است دلم برای ایران ساخته سیدجواد میرهاشمی، مراسم نکوداشت «منوچهر ستوده» در سالن سینما حقیقت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برگزار خواهد شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این مراسم با حضور اساتید برجسته تاریخ و ادبیات ایران نظیر محمدابراهیم باستانی پاریزی، محمدرضا شفیعی کدکنی، احسان اشراقی، احمد اقتداری، ایرج افشار، اعضای هیات‌علمی در مرکز دایرةالمعارف بزرگ اسلامی، ناشرین کتاب‌های تاریخی و... به مدیریت جلسه علی دهباشی مدیرمسئول و سردبیر مجله وزین بخارا برگزار خواهد شد و از مقام علمی منوچهر ستوده استاد تاریخ و جغرافیا و باستان‌شناس نامدار ایرانی تجلیل به‌عمل خواهد آمد.
منوچهر ستوده از چهره‌های ماندگار سال 1385 ایران اسلامی است که جایزه‌ کتاب سال تاریخ را در سال‌جاری (1387) برای کتاب دوجلدی آثار تاریخی ورارود و خوارزم به‌دست آورده و در پرونده کاری ایشان، تالیف بیش‌از 50 کتاب و صدها مقاله نیز به چشم می‌خورد.
علاقه‌مندان به منظور تماشای فیلم مستند بلند دلم خون است برای ایران و شرکت در مراسم نکوداشت منوچهر ستوده می‌توانند ساعت 17شنبه 3 اسفندماه به سالن سینما حقیقت واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه کنند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها