مایکل مور از مردم کمک خواست

مایکل مور برای تکمیل جدیدترین مستند خود از افراد شاغل در صنعت و اقتصاد آمریکا درخواست کمک کرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» فیلم جدید مور که هنوز نامی ندارد، درباره بحران اقتصادی جهان و بخصوص وضعیت اقتصادی آمریکا است و مور در وب‌سایت خود فراخوانی برای کمک داده است.
او نوشته است: من در میانه فیلمبراری فیلم بعدی خود هستم و دنبال چند آدم شجاع می‌گردم که در وال‌استریت یا صنعت مالی کار می‌کنند. می‌خواهم جلو بیایند و آنچه را می‌دانند با من تقسیم کنند.
او در نامه خود خطاب به مردم گفته که اعتقاد دارد تعدادی از آنها اصل ماجرا را درباره بهره‌کشی اقتصادی در حال وقوع می‌دانند: شما اطلاعاتی دارید که مردم آمریکا نیاز دارند بدانند. من صمیمانه از شما کمی شجاعت می‌خواهم. می‌خواهم قهرمان باشید و کمک کنید تا بزرگ‌ترین کلاه‌برداری تاریخ آمریکا را نمایش دهم.
مور با اشاره به این که پیش از این از کمک چند کارمند بانک یا موسسات اقتصادی یا بورس آمریکا بهره برده است، گفت که می‌داند حقایق بسیار دیگری وجود دارد که باید به مردم نشان داده شود.
مستند جدید مایکل مور قرار بود دنباله‌ای بر فارنهایت 11/9 باشد و جایگاه آمریکا را در نظام بین‌الملل نشان دهد، اما در میانه کار، برو بحران اقتصادی جهان باعث شد او تمرکزش را بر مسائل اقتصادی بگذارد.
مور برای فارنهایت نخل طلایی جشنواره کن و برای بولینگ برای کلمباین جایزه اسکار بهترین مستند را گرفته است. آخرین مستند نمایش داده شده او سیکو بود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها