سومین دوره کمپ استعدادها در بوینس آیرس

سومین دوره کمپ استعدادهای جوان بوینس آیرس توسط دانشگاه فیلم این شهر و با همکاری جشنواره فیلم برلین و جشنواره فیلم‌های مستقل بوینس آیرس برگزار می‌شود.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این کمپ از 10 تا 13 آوریل برپا خواهد شد و فرصتی برای آموزش سینماگران جوان کشورهای آمریکای لاتین فراهم می‌کند.
سینماگران کشورهای آمریکای لاتین امکان شرکت در این برنامه را که شامل ورک‌شاپ‌ها و سمینارها با موضوعات مختلف است، دارند و برگزیدگان کمپ در دهمین دوره جشنواره فیلم‌های مستقل بوینس آیرس شرکت می‌کنند و کارهای‌شان به نمایش درمی‌آید.
تمرکز موضوعی سومین دوره کمپ بر رابطه میان سینما و موسیقی در شکل‌های مختلف است که از مرحله ساخت تا تدوین و صداگذاری بررسی می‌شود.
این در حالی است که ششمین دوره کمپ استعدادهای جوان برلین نیز از نهم تا چهاردهم فوریه در حاشیه جشنواره برلین برگزار می‌شود.
این رویداد در سال 2003 تاسیس شد و از آن زمان تا کنون در اوکراین، آرژانتین، هند، آفریقای جنوبی و بوسنی و هرزگوین نیز برگزار می‌شود.
موضوع محوری ششمین کمپ استعدادهای برلین «نمایش عواطف در سینما» است و در این دوره 350 سینماگر جوان از سرایر جهان در آن شرکت خواهند کرد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها