هیات انتخاب «جشنواره رویش» آغاز به کار کرد

مسئول دبیرخانه دایمی جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش از آغاز به کار هیات انتخاب بخش فیلم این جشنواره خبر داد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد اطلاع رسانی پنجمین جشنواره فیلم «رویش»، علی قربانی گفت: بر اساس برنامه زمان‌بندی شده آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره در سه بخش داستانی، مستند و پویانمایی تا 30 مهرماه ارزیابی و راه‌یافتگان به بخش مسابقه فیلم مشخص خواهند شد.
وی افزود: هر چند مهلت ارسال آثار هنوز به اتمام نرسیده است اما هیات انتخاب از چند روز زودتر کار خود را آغاز کرد تا علاوه بر دقت نظر بیشتر و عدم شتاب زدگی در انتخاب آثار از فرصت کافی برای مراحل دیگر جشنواره برخوردار باشیم.
وی با اشاره به ترکیب هیات انتخاب این دوره از جشنواره شامل پیروز کلانتری، سیدمهدی طباطبایی نژاد، عزیزالله حاجی مشهدی، روانبخش صادقی و حسن نجفی استفاده از یک مستندساز، یک فیلمساز داستانی، یک فیلمنامه نویس، یک کارگردان انیمیشن و یک کارشناس و برنامه ساز را در این ترکیب از نکات مثبت این دوره  برشمرد و گفت: اطمینان داریم انتخاب آثار در این دوره از جشنواره رویش با حداقل خطا انجام خواهد شد.
پنجمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش 9 تا 12 آذرماه در مشهد مقدس برگزار می‌شود و علاقه‌مندان تا 20 مهرماه مهلت دارند آثارشان را به دبیرخانه جشنواره واقع در: تهران، تقاطع خیابان حافظ و سمیه، حوزه هنری تحویل دهند. همچنین قواعد و فرم ثبت‌نام اینجا قابل دسترس است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان پنجمین رویش معرفی شدند

  برگزیدگان پنجمین رویش معرفی شدند

  برگزیدگان پنجمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه دینی رویش طی مراسمی در سالن همایش‌های صدا و سیما مشهد معرفی شدند. به گزارش خبرنگار «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در ابتدای این مراسم حسن بنیانیان رئیس حوزه هنری طی سخنانی گفت: از امروز خودمان را برای برگزاری رویش ششم آماده می کنیم. امیدواریم از سال آینده کشورهای اسلامی را برای حضور در این جشنواره دعوت کنیم و بتوانیم فیلم‌های همه مسلمانان جهان را در خراسان داوری کنیم.
 • مصلحی: جای یک شبکه ویدیویی فیلم کوتاه خالی است

  مصلحی: جای یک شبکه ویدیویی فیلم کوتاه خالی است

  نشست دبیر پنجمین جشنواره فیلم رویش با فیلمسازان ساعتی پیش با حضور مجید مصلحی، حسن نجفی عضو هیات انتخاب و علی قربانی مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره برگزار شد. به گزارش خبرنگار «پایگاه خبری فیلم کوتاه» مجید مصلحی در این نشست ضمن ارائه گزارشی از برنامه‌های مختلف رویش گفت: ما در جشنواره رویش توجه ویژه‌ای به مقوله فیلمنامه داریم.
 • مصلحی: توجه به نگاه مخاطب یکی از اهداف جشنواره پنجم بود

  مصلحی: توجه به نگاه مخاطب یکی از اهداف جشنواره پنجم بود

  مجید مصلحی، دبیر پنجمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه دینی «رویش» با مثبت ارزیابی کردن سطح کیفی جشنواره پنجم، توجه به نوع نگاه مخاطب را یکی از دلایل مهم برای انتخاب آثار در کنار محتوی، مضمون و تکنیک آثار دانست. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» مصلحی ضمن مقایسه جشنواره پنجم، با دوره‌های پیشین این جشنواره، گفت: در دوره‌های پیشین، نگاه فیلمسازان به مسائل دینی در پرداختن به نمادها و مناسک ظاهری دین خلاصه می‌شد.
 • اکران آثار جشنواره «فیلم رویش» در چهارمحال و بختیاری آغاز شد

  همزمان با آغاز جشنواره فیلم رویش در کشور ، اکران آثار برتر جشنواره فیلم رویش در چهارمحال و بختیاری از سوی حوزه هنری در سینما بهمن شهرکرد روز سه شنبه آغاز شد.
 • برنامه کامل روز سوم پنجمین جشنواره «فیلم رویش»

  برنامه کامل روز سوم پنجمین جشنواره «فیلم رویش» چهارشنبه 11 آذر اعلام شد.
آخرین خبرها