مستندهای منتخب «لابراتوار آی‌اف‌پی» معرفی شدند

موسسه آی‌اف‌پی که در زمینه ترویج سینمای مستقل فعالیت می‌کند، ده مستند جدید را برای حضور در لابراتوار سالانه خود انتخاب کرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از اسکرین دیلی، این مستندها که همگی نخستین فیلم سازندگان‌شان و در مرحله راف کات هستند، در «لابراتوار فیلمسازی آی‌اف‌پی» شرکت می‌کنند.
این لابراتوار که این هفته برگزار می‌شود، در قالب برنامه آموزشی یک ساله برای فیلم‌های مستقل و کم هزینه کارگردانان اول که تمامی یا بخش قابل توجهی از آنها فیلمبرداری شده است، برگزار می‌شود.
امسال ده مستند و ده فیلم داستانی انتخاب شده‌اند که شامل آموزش نفر به نغر، ورک‌شاپ، دیدار با خریداران بالقوه و برنامه‌ریزان جشنواره‌ها و ارائه در هفته فیلم مستقل آی‌اف‌پی می‌شود که در ماه سپتامبر برگزار می‌شود.
تاکسی پکن (میائو وانگ)، ملت کازینو (لوره سالیوان، تری جونز و پل ویلسون)، گفت‌وگویی با سیمون ویل (جولیا هسلت)، سرزمین فرصت (لویزا دانتاس) و خانه ما (گرگ کایگز) از جمله مستندهای انتخاب شده هستند.
پنج مستند دیگر هم پل گودمن زندگی مرا تغییر داد (جاناتان لی)، جاده ناصریه (ماری هلن کارلتون)، قلب تگزاس (تروا ورمفلد)، دوازده راه به ساندی (آنا فارل) و جنگ دن دن (ربکا ریچمن کوهن) هستند.
از جمله مدرسان این دوره سندی دوبوفسکی تهیه کننده فیلم‌های مستند، راس کافمن کارگردان مستند و امی سیوول نویسنده و تهیه کننده هستند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها