ویرجینیا مدسن

مبارزه اسکی‌بازان زن برای المپیک مستند می‌شود

ویرجینیا مدسن، بازیگر نامزد جایزه اسکار در تهیه مستندی با موضوع مبارزه زنان اسکی‌باز برای شرکت در المپیک زمستانی مشارکت می‌کند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ورایتی، مستند مبارزه با جاذبه اکنون در مرحله تولید است، 15 ورزشکار زن رشته پرش با اسکی را دنبال می‌کند که تصمیم کمیته بین‌المللی المپیک در جلوگیری از حضور زنان در المپیک زمستانی را به چالش کشیده‌اند.
این کمیته یک دهه است که شرکت زنان در این رشته المپیک زمستانی را ممنوع کرده و ورزشکاران مذکور می‌کوشند امکان حضور خود در المپیک پیش رو را که در ونکوور کانادا برگزار می‌شود، فراهم کنند.
مدسن که برای بازی در فیلم سایدویز نامزد جایزه اسکار شده است، این مستند را همراه کارلی میولا در شرکت فیلمسازی تازه تاسیس‌شان تهیه می‌کند.
او درباره دلیل مشارکت خود در ساخت این مستند گفت: فکر کردن به این که در سال 2009 زنان در یک رویداد بین‌المللی مشهور مانند المپیک همچنان با تبعیض روبه‌رو هستند، هولناک است.
وی افزود: ما بلافاصله تصمیم گرفتیم از این پروژه حمایت کنیم و این صدا را به گوش همه برسانیم.
این بازیگر که کمپانی خود را برای حمایت از تولیدات درباره زنان تاسیس کرده است، مستند من چنین زنی را می‌شناسم را به عنوان نخستین فیلم این شرکت تهیه کرده که اکنون در مرحله فنی است.
مستند مبارزه با جاذبه با همکاری شرکت 8 پرودز و کمپانی کانادایی اسکرین سایرن تولید می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها