پخش کننده‌ها شانس نامزدی اسکار را از 4 بازیگر گرفتند

چهار بازیگر پر امید برای دریافت جایزه اسکار 2009 تا حد زیادی شانس خود برای این رقابت را از دست داده‌اند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» نشریه هالیوود ریپورتر در این زمینه نوشت که این اتفاق به دلیل تصمیم پخش کنندگان برای تغییر تاریخ نمایش فیلم‌ها رخ داده است.
به این ترتیب با تاخیر در زمان نمایش فیلم‌هایی مانند مقاومت، تک‌خوان و جاده احتمالا دانیل کریگ، رابرت داونی جونیور، جیمی فاکس و ویگو مورتنسن شانس چندانی برای نامزد شدن نخواهند داشت.
یکی از مشاوران اسکار می‌گوید: کل رقابت طی چند روز زیر و رو شد. شما با چهار نامزد بالقوه بازیگری طرف هستید که نه تنها در برزخ قرار می‌گیرند،‌ بلکه ممکن است از دست بروند.
بسیاری از پخش کنندگان به دلیل پیامدهای ناشی از اعتصاب بازیگران در سال گذشته و تاخیر در تولید، اکران برخی فیلم‌ها را به بعد از ماه‌های اکتبر و نوامبر موکول کردند.
این در حالی است که اکران ماه دسامبر به اندازه کافی شلوغ است و ممکن است برخی از فیلم‌های نمایش داده نشده، امسال فرصت نمایش نیابند و بدین ترتیب مجاز به رقابت در اسکار 2009 نباشند.
اگر چهار بازیگر مشهور و معتبر مذکور فرصت نامزد شدن را از دست بدهند، احتمالا بازیگران فیلم‌های کوچک‌تر که اوایل سال میلادی جاری اکران شدند فرصت بیشتری خواهند داشت.
این در حالی است که این اتفاق به شانس بازیگرانی مانند براد پیت با دکمه، میکی رورک با کشتی‌گیر، جاش برولین با دبلیو و شان پن با شیر کمک می‌کند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان نودمین جوایز سینمایی اسکار

  برگزیدگان نودمین جوایز سینمایی اسکار

  مراسم نودمین دوره اهدای جوایز سینمایی اسکار در سالن دالبی تئاتر لس‌آنجلس برگزار شد.
 • اسکار فیلم کوتاه 2018 به «کودک خاموش» رسید

  اسکار فیلم کوتاه 2018 به «کودک خاموش» رسید

  برگزیدگان نودمین دوره مراسم اسکار در دالبی تئاتر لس آنجلس معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» اسکار بهترین فیلم کوتاه 2018 به کودک خاموش به کارگردانی کریس اوورتون رسید.
 • نامزدهای اولیه رشته مستند کوتاه اسکار 2009

  نامزدهای اولیه رشته مستند کوتاه اسکار 2009

  آکادمی علوم و هنرهای سینمایی نام هشت فیلم را به عنوان نامزدهای اولیه رشته مستند کوتاه اسکار 2009 اعلام کرد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» نامزدهای نهایی جایزه که سه یا پنج فیلم خواهند بود، از میان این هشت فیلم انتخاب می‌شوند.
 • جنجال بر سر قواعد آکادمی در رشته مستند

  جنجال بر سر قواعد آکادمی در رشته مستند

  قواعد جدید آکادمی علوم و هنرهای سینمایی برای رشته مستند بلند که باعث شد فیلم والس با بشیر امکان رقابت در اسکار 2009 را از دست دهد، با اعتراض فیلمسازان و مدیران جشنواره‌ها مواجه شده است.
آخرین خبرها