اکران پاییزی برترین فیلم‌های کوتاه ایران و جهان در شهرکرد

اکران پاییزی برترین‌ فیلم‌های کوتاه ایران و جهان از سوی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری در خانه فیلم شهرکرد آغاز شد. 
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری، رییس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با فصل پاییز 13فیلم کوتاه برتر ایران و جهان در سه ماهه سوم سال اکران خواهد شد. 
سیدمهران حسینی افزود: فیلم‌های مستند و داستانی بوی رز خشک از شهرام ابراهیمی، گریایس گیم از جان پیکاو، گیزاول از خسرو سینایی، روبه به جای دور از مهرداد اسکویی و چارشو از مهوش شیخ الاسلامی از جمله فیلم‌های اکران پاییزی در خانه فیلم حوزه هنری استان هستند. 
مکرمه، خاطرات و رویا اثر ابراهیم مختاری، نقل گردآفرید از هادی آفریده، میان سایه و نور از خسرو سینایی، خانه مکعب‌های کوچک از کیون کاتو، محکوم از مهدی بوستانی، آن از پوپک مظفری، جاده از داوود خلیلی و باد هر کجا بخواهد می‌وزد دیگر فیلم‌های این برنامه هستند.
وی تصریح کرد: این فیلم‌ها همزمان با اکران پاییزی با حضور هنرمندان رشته‌های مختلف هنری چهارمحال و بختیاری نقد و بررسی می‌شود. 
حسینی، هدف از اکران این فیلم‌ها را آشنایی نسل جوان و علاقه‌مندان با هنر سینما در چهارمحال و بختیاری ذکر کرد و گفت: نقد محتوایی و تکنیکی آثار، می‌تواند جوانان علاقه‌مند به هنر سینما و فیلم کوتاه را با آثار بزرگ هنر هفتم آشنا کند. 

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها