برنامه‌های جشنواره مستند «فول فریم» اعلام شد

مسئولان جشنواره بین‌المللی مستند «فول فریم» برنامه‌های یازدهمین دوره این جشنواره را اعلام کردند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» امسال در بخش مسابقه این جشنواره موسوم به «نیو داکس» 61 فیلم با یکدیگر رقابت خواهند کرد، درحالی‌که 15 مستند از فیلمسازانی مانند ورنر هرتسوگ، الن اسپیرو، پیتر اسکین و پیتر ریمونت در برنامه نمایش‌های ویژه این جشنواره به نمایش درمی‌آیند.
جشنواره مستند فول فریم امسال از سوم تا ششم آوریل در شهر دورهام آمریکا برگزار می‌شود و جایزه افتخاری خود برای یک عمر فعالیت سینمایی را به ویلیام گریوز، مستندساز آمریکایی اهدا می‌کند.
همچنین برنامه مرور بر آثار این مستندساز در جشنواره برگزار خواهد شد و از جمله 20 دقیقه از آخرین مستند او درباره محله هارلم نیویورک به نمایش درمی‌آید.
در بخش رقابتی جشنواره فول فریم مستندهای مشهور و تحسین شده‌ای مانند بزرگ‌تر، قوی‌تر، سریع‌تر (کریستوفر بل)، گلس: پرتره‌ای از فیلیپ در دوازده بخش (اسکات هیکس)، گونزو: زندگی و کار دکتر هانتر اس. تامپسون (الکس گیبنی)، مرد روی سیم (جیمز مارش)، سلیم بابا (تیم استرنبرگ)، جدا افتاده (گونزالو آریون)، تهران انار ندارد (مسعود بخشی)، دردسر آب (تیا لسین و کارل دیل) به نمایش درمی‌آیند.
فیلم افتتاحیه جشنواره ترومبو به کارگردانی پیتر اسکین است که در بخش نمایش‌های ویژه حضور دارد و درباره فیلمنامه نویس مشهور دالتون ترومبو است که نامش در لیست سیاه دوران مک‌کارتیسم بود.
از دیگر فیلم‌های حاضر در این بخش باید به بدن جنگ (الن اسپیرو و فیل داناهو)، برخورد در پایان جهان (ورنر هرتسوگ)، قولی تا سر حد مرگ: سفر تبعید آریل دورفمان (پیتر ریمونت) و فهرست سیاه (تیموتی گرین‌فیلد ساندرز) اشاره کرد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها