5 بهمن آخرین مهلت برای حضور در بخش «تجلی اراده ملی» فجر

مدیر بخش «تجلی اراده ملی» بیست و ششمین جشواره بین‌المللی فیلم فجر اعلام کرد که سازما‌ن‌ها و نهادها برای حضور در این بخش از جشنواره تا پنجم بهمن ماه سال جاری فرصت دارند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، حبیب ایل‌بیگی با اعلام این خبر افزود: با توجه به تعطیلات روزهای اخیر، برخی از سازمان‌ها و نهادها اعلام کردند که نیازمند فرصت بیشتری برای حضور در جشنواره هستند به همین دلیل برای پاسخگویی مناسب به نیاز آنها فرصت حضور سازمان‌ها و نهادها را تا پنجم بهمن ماه تمدید کردیم.
مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر ادامه داد: تنوع موضوعات مرتبط با سازمان‌ها و نهادهای مختلف در فیلم‌های رسیده به دبیرخانه جشنواره نشان دهنده تاثیر‌گذاری بخش تجلی اراده در میان سازمان‌ها و نهادهای مختلف کشور است، در فیلم‌های رسیده موضوعاتی مرتبط با پروژه‌های ملی، دفاع مقدس، قوه قضائیه، وزارت بهداشت، نیروی انتظامی، فرش، مترو، بهزیستی، راهنمایی و رانندگی و حتی پروژه‌های ملی دیده می‌شود.
ایل بیگی ادامه داد: این گونه تعاملات دو طرفه است یعنی شاهد توجه جدی سازما‌ن‌ها و نهادها به امر سینما هستیم و حتی تولیدات مشارکتی نیز به گونه‌ای محسوس افزایش یافته است.
دبیرخانه بخش تجلی اراده ملی ضمن دعوت از کلیه سازما‌ن‌ها برای حضور در این بخش اعلام کرد برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 66721857_8 تماس گرفته و یا با روابط عمومی جشنواره مکاتبه کنند.
بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از 12 تا 22 بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها