نمایش «یادداشت بر زمین» در کانون فیلم «سینما حقیقت»

فیلم سینمایی یادداشت بر زمین به کارگردانی علی‌محمد قاسمی در کانون فیلم «سینما حقیقت» به نمایش درمی‌آید.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در ادامه برنامه نمایش هفتگی کانون فیلم سینما حقیقت «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی»، فیلم سینمایی یادداشت برزمین چهارشنبه 26 دی‌ماه به نمایش در می‌آید.
بر این اساس، این فیلم سینمایی با وجود نمایش در جشنواره‌های معتبر جهانی نظیر ونیز (ایتالیا)، روتردام (هلند)، پوسان (کره‌جنوبی)، اسپیلت (کرواسی)،‌لیدز (انگلستان)، براتیسلاوا (اسلواکی)، ریگا (لتونی) و .. تاکنون اکران عمومی نشده، در دو سانس بعدازظهر (18-16) و (20-18) عصر چهارشنبه 26 دی ماه، در سالن سینما حقیقت روی پرده رفته و جلسه گفت‌وگو با کارگردان نیز در فاصله دو سانس یادشده، برگزار خواهد شد.
کلیه علاقه‌مندان به منظور تماشای این فیلم می‌توانند یک ربع قبل از آغاز هر سانس (15:45/ 17:45) به کانون فیلم سینما حقیقت واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 17، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نموده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن 88528317 تماس بگیرند.

دیدگاه‌ها

  • تالشستانی زوئه
    ۱۰:۵۲ ۲۸ دی ۱۳۸۶

    به آقای قاسمی و همکارانشان خسته نباشید میگوییم در ضمن این فیلم در منطقه تالش و به زبان تالشی ساخته شده است و مردم منطقه تالش نیز علاقه زیادی برای تماشای این فیلم دارند امیدواریم هرچه زودتر این فیلم به اکران عمومی در سراسر کشور در بیاید.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها