جانی دپ جایزه بهترین بازیگر فیلم موزیکال یا کمدی را به دست آورد

«کفاره» و «سویینی تاد» بهترین فیلم‌های گلدن گلوب شدند

برندگان شصت و پنجمین دوره جوایز گلدن گلوب شب گذشته در غیاب ستارگان مشهور و در قالب یک کنفرانس خبری معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در این مراسم فیلم‌های کفاره ساخته جو رایت و سویینی تاد: آرایشگر شیطان صفت خیابان فلیت به کارگردانی تیم برتون به ترتیب جوایز بهترین فیلم درام و بهترین فیلم موزیکال یا کمدی را به خود اختصاص دادند.
این در حالی است که دانیل دی لوییس همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد برای بازی در خون به پا خواهد شد به عنوان بهترین بازیگر مرد فیلم درام معرفی شد و جانی دپ برای سویینی تاد بهترین بازیگر مرد فیلم موزیکال یا کمدی شد.
جولی کریستی نیز برای بازی‌اش در دور از او جایزه بهترین بازیگر زن فیلم درام را به دست آورد، در حالی که جایزه بهترین بازیگر زن فیلم موزیکال یا کمدی به ماریون کاتیلر برای فیلم فرانسوی La Vie En Rose رسید.
کیت بلانشت که درفیلم من آنجا نیستم یکی از ایفاگران نقش باب دیلن بود، جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن را گرفت و خاویر باردم، بازیگر اسپانیایی جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را به خاطر بازی در فیلم پیرمردها کشور ندارند برادران کوئن دریافت کرد.
انیمیشن پرفروش و تحسین شده راتاتویی به کارگردانی براد برد نیز به عنوان بهترین انیمیشن سال شناخته شد.
مدیر انجمن روزنامه‌نگاران خارجی هالیوود به عنوان برگزار کننده جوایز گلدن گلوب ابراز امیدواری کرد که اعتصاب فیلمنامه‌نویسان به زودی پایان یابد و همه چیز در هالیوود به جای خود بازگردد.
شصت و پنجمین دوره جوایز گلدن گلوب به دلیل این اعتصاب و همراهی ستارگان مشهور با فیلمنامه نویسان و خودداری از شرکت در مراسم به شکا یک کنفرانس خبری در هتل بورلی هیلتون لس آنجلس برگزار شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها