فراخوان جایزه «کتاب سال سینمای ایران»

فراخوان جایزه «کتاب سال سینمای ایران» توسط خانه سینما اعلام شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی خانه سینما، جامعه اصناف سینمای ایران برای نخستین بار جایزه کتاب سال سینمای ایران رابه منظور ابراز قدرشناسی و جلب توجه ویژه جامعه به فرهنگ مکتوب سینمایی که بدون تردید در پیشبرد تعالی و توسعه سینمای کشور تاثیر ویژه ای دارند اهدا خواهد کرد.
کلیه ناشران مولفان و مترجمان علاقه‌مند می‌توانند با تکمیل فرم شرکت و ارسال 3 نسخه از کتاب های سینمایی مورد نظر خود که در سال 8۵ چاپ و منتشر شده‌اند مشروط بر مجلد بودن و داشتن شابک، نسبت به شرکت آثارشان در این داوری بزرگ اقدام نمایند.
خانه سینما از آثاری که به عنوان برگزیده کتاب سال سینمای ایران انتخاب می‌شوند، به تعداد یکهزار نسخه با درج نشان «برگزیده کتاب سال سینمای ایران» خریداری و به صورت رایگان به اعضای خانه سینما اهدا خواهد کرد.
علاوه بر این خانه سینما به منظور سپاس از کوشش‌های موثر انجام شده در این عرصه ملی سال‌های پس از انقلاب تا سال 8۵، از پدیدآورندگان سه اثر نیز در زمینه های تألیف، ترجمه و پژوهش، در آیین معرفی «کتاب سال سینمای ایران» قدردانی خواهد کرد.
روابط عمومی خانه سینما با تاکید بر آخرین مهلت تکمیل فرم شرکت و ارسال آثار (پانزدهم آبان ماه) از کلیه علاقه‌مندان دعوت نمود تا برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه «کتاب منتخب سال سینمای ایران» با شماره تلفن 77501054 تماس حاصل نمایند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها