«پائولو کوئلیو» فیلم‌سازان را فراخواند

پائولو کوئلیو، نویسنده‌ نام‌دار برزیلی با اعلام زمان فرستادن آثار، فیلم‌سازان آماتور و حرفه‌یی را فراخواند تا آخرین رمان او «ساحره‌ پورتوبلو» را در قالب فیلم بسازند.
موسسه‌ انتشاراتی رندوم هاوس اعلام کرد، این نویسنده از تمامی فیلم‌سازان دعوت کرده است تا فیلمی اقتباس‌شده بر اساس رمان «ساحره‌ پورتوبلو» بسازند، که آثار ساخته ‌شده از سوی یک هیات داوری بین‌المللی مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.
تاریخ نهایی برای فرستادن آثار، 19 مارس 2008 اعلام شده و 2۵ جولای سال آینده نیز نتایج آن اعلام خواهد شد.
کوئلیو در اطلاعیه‌ای که از سوی این موسسه‌ انتشاراتی منتشر شده است، اعلام کرد: «این برای من فرصتی بسیار مغتنم است تا کارم را در قالبی جمعی ببینم.»
او در وب‌سایت شخصی خود از فیلم‌سازان خواسته تا داستان‌های کوتاهی را بر اساس 1۵ شخصیت داستان بنویسند و سپس آن را به یک فیلم بلند تبدیل کنند. به گفته‌‌ او، گوناگونی دیدگاه‌ها به تشریح و بیان داستان از نگاه‌های مختلف کمک می‌کند.
خالق رمان پرفروش «کیمیاگر» همچنین اظهار داشت: «فیلمی که از درون این رقابت معرفی شود، به جشنواره‌های مختلف ارسال خواهد شد.»
کوئلیو چندی پیش از هوادارانش درخواست کرد تا در ساخت فیلمی که از آخرین کتابش یعنی «ساحره‌ی پورتوبلو» اقتباس خواهد شد، به او کمک کنند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها