ارتش از ساخت 20 فیلم سینمایی و سریال حمایت می‌کند

مدیر امور هنری ارتش جمهوری اسلامی ایران از حمایت ساخت 20 فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی داد.
سید موسی حسینی گفت:م دیریت هنری سازمان عقیدتی و سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران از ساخت 20 فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی در سال جاری بر اساس ضوابط و اهداف موجود حمایت می‌کند.
وی در ادامه با اشاره به نام این آثار یادآور شد: از ساخت سریال در چشم باد به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی، امن‌ترین جای دنیا به کارگرانی محمد رستگار، فرزند صبح به کارگردانی بهروز افخمی، راه ناتمام به کارگردانی شاهین‌ تقی‌خانی، حرمت به کارگردانی بوستانی، پیکان به کارگردانی بزرگمهر رفیعا و تهیه‌کنندگی عبدالله کوثری حمایت می‌کنیم.
وی همچنین به اسامی فیلم‌های سینمایی که ارتش قرار است از آنها حمایت کند، اشاره کرد و گفت: از ساخت فیلم‌های سینمایی ارکستر چگونه حمایت می‌شود به کارگردانی محمد احمدی، استشهادی برای خدا به کارگردانی علیرضا امینی، رفیق بد به کارگردانی عباس احمدی‌مطلق، یک مشت پر عقاب به کارگردانی اصغر هاشمی حمایت می‌شود.
کاشانی خبر از ساخت یک فیلم داستانی با عنوان خاطره داد و در ادامه گفت: مدیریت هنری ارتش نیز فیلمنامه‌هایی را توسط هنرمندانی به نگارش درآورده که طبق مذاکراتی قرار است،‌ این آثار توسط کارگردانان و حمایت ارتش تولید شود.
وی گفت: فیلمنامه‌های کاندیدا»، «نظام از راست»، «جلادها می‌میرند»، «هرکولس سی 130»،«اکنون در آینه» بر اساس موافقاتی تولید خواهد شد.
کاشانی در ادامه خبر از ارائه فیلمنامه «سفر بی‌بازگشت» به مسعود تکاور داد و گفت:«سفری بی‌بازگشت» فیلمنامه‌ای است که تکاور آن را کارگردانی خواهد کرد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها