دورخیز «سیکو» برای موفقیت بیشتر در گیشه

سیکو مستند جدید مایکل مور که به جمع پنج مستند پرفروش همه دوران‌ها پیوسته است، با افزایش سالن‌های نمایش خود به سمت موفقیت بیشتر پیش می‌رود.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این فیلم تا آخر هفته گذشته و پس از چهار هفته نمایش، توانست به فروشی نزدیک به 16 میلیون دلار دست یابد و از این هفته با افزوده شدن 500 پرده، تعداد سالن‌های نمایش آن به 1200 رسید.
این درحالی است که فروش این آخر هفته فیلم هنوز اعلام نشده و از سوی دیگر مور اعلام کرده تماشاگرانی که طی روزهای 20 تا 22 ژوئیه به دیدن فیلم بروند، شانس برنده شدن در یک قرغه کشی را دارند.
برنده این مسابقه که به مناسبت «شب سیکو در آمریکا» برگزار می‌شود، امکان سفری رایگان به یکی از سه شهر پاریس، لندن یا تورنتو را خواهد داشت.
این سه شهر در فیلم مور به عنوان مکان‌هایی که دولت تمامی هزینه‌های درمانی شهروندانش را پوشش می‌دهد، معرفی شده‌اند.
مور در نامه‌ای خطاب به طرفداران فیلم نوشت: برای نشان دادن سپاس خود به همه شما که به دیدن سیکو خواهید رفت، من یکی از شما را به همراه یک مهمان به سفر آخر هفته‌ای به کشور صاحب مراقبت‌های بهداشتی می‌فرستم.
او در ادامه این نامه که در وب‌سایتش منتشر شده نوشته است: شما می‌توانید یکی از سه شهر را انتخاب کنید، شهرهایی که اگر مریض شوید، رایگان به شما کمک می‌شود، بدون اینکه مهم باشد شما که هستید. آنجا شما شهروندانی را هم می‌بینید که برای تحصیل در کالج پولی پرداخت نمی‌کنند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها