نامزدهای مسابقه فیلم کوتاه انجمن فیلم کانادا در کن معرفی شدند

انجمن ملی فیلم کانادا (NFB) همزمان با افتتاح جشنواره فیلم کن اعلام کرد که ده فیلم کوتاه از بریتانیا، آژانتین، آمریکا و کانادا به مسابقه فیلم کوتاه آن‌لاین این انجمن در کن راه یافتند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این آثار از میان 11۴9 فیلم متقاضی حضور در بازار فیلم کوتاه کن (Short Film Corner) انتخاب شده‌اند و در سومین دوره مسابقه با یکدیگر رقابت می‌کنند.
برنده نهایی این مسابقه از طریق کاربران اینترنتی و بر اساس امتیازدهی یک تا پنج ستاره انتخاب و به کارگردان فیلم برگزیده علاوه بر جایزه نورمن مک لارن، یک دوربین حرفه‌ای دی‌وی و یک کامپیوتر قابل حمل با نرم افزار تدوین اهدا می‌شود.
بازار فیلم کوتاه کن، سایت Youtube و شرکت موزیک پلاس در برگزاری این مسابقه که سومین دوره آن برگزار می‌شود، همکاری می‌کنند.
نامزدهای نهایی این رقابت عبارت‌اند از: واژگونگی (نورو ریمینگتن)، تاروت (جان کاندان) و پس گرفتن (مارک کان) از بریتانیا، اشک در چشم (برتران لسن و آنتونی لوانیه)، پایان روز (جروم ژورلیت)، هدیه کریسمس (پاسکال تیبو) و ژولی دور شد (جولین هریسون) از فرانسه، Eau Boy (اریک گراول) از کانادا، تکه زمین من (دانیل گیل سوارز) از آرژانتین و ضربان جنسیت (ساینه باومن) از آمریکا.
بازار فیلم کوتاه کن (Short Film Corner) از 1۶ تا ۲۶ مه در کاخ جشنواره و زیر مجموعه بازار فیلم کن برپا می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها