اسپیلبرگ و جکسون «تن‌تن» می‌سازند

سری جدید انیمیشن تن‌تن به کارگردانی و تهیه کنندگی استیون اسپیلبرگ و پیتر جکسون با جدیدترین تکنیک‌های انیمیشن ساخته می‌شود.
این پروژه سه اپیزودی براساس تن‌تن قهرمان مشهور کمیک استریپ‌های‌ بلژیکی ساخته خواهد شد.
اسپیلبرگ و جکسون قرار است که هر کدام حداقل یکی از این سه قسمت را کارگردانی کنند و هر دو آنها به‌ طور مشترک هر سه قسمت این تریلوژی را تهیه‌کنندگی خواهند کرد.
به گزارش مجله سینمایی ورایتی، تن‌تن مدت زمان طولانی است که به عنوان یک شخصیت جذاب انیمیشنی، مورد توجه اسپیلبرگ قرار گرفته است و طی 12 ماه گذشته وی به دنبال کسب امتیازات این کمیک استریپ بوده است.
اسپیلبرگ در این باره اظهار داشت: تکنولوژی به کار رفته در این انیمیشن کامپیوتری به هیچ فیلم دیگری که تاکنون دیده‌اید، شباهت ندارد.
وی افزود: شخصیت‌های این کارتون، ورای تمامی دیگر شخصیت‌های کامپیوتری خلق شده در انیمیشن‌ها، به نظر می‌رسد که همگی زنده‌اند و روح و جان دارند و همه چیز را حس می‌کنند.خواسته ما خلق یک انیمیشن زنده است.
جکسون کارگردان برنده اسکار فیلم تریلوژی ارباب حلقه‌ها که اخیرا با استفاده از شخصیت‌های این انیمیشن یک نسخه آزمایشی ساخته است، نیز در این باره می‌گوید، اگرچه این فیلم با کامپیوتر ساخته شده ولی شخصیت‌های آن به هیچ وجه کارتونی به نظر نمی‌رسند، بلکه همه چیزشان از پوست و مو و حتی لباس‌هایشان به شدت واقعی به نظر می‌رسد.
به گزارش ورایتی، اسپیلبرگ و جکسون، از میان مجموع 23 کتاب تن‌تن که طی سال‌های 1929 تا 1976 منتشر شده است، سه داستان را برای پروژه خود انتخاب کرده‌اند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها