معرفی نامزدهای جایزه اسکار دانشجویی 2007

33 دانشجو با آثار کوتاه خود به عنوان نامزدهای نهایی سی و چهارمین دوره اسکار دانشجویی معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این رقابت که توسط آکادمی علوم و هنرهای سینمایی آمریکا برگزار می‌شود، چهار رشته دارد و در هر کدام از آنها برندگان مدال‌های طلا، نقره و برنز انتخاب می‌شوند.
امسال دانشجویانی از۱۶دانشکده و کالج سینمایی نامزد نهایی دریافت این مدال‌ها در رشته‌های فیلم داستانی، مستند، انیمیشن و سینمای آلترناتیو هستند.
در مراسم اهدای جوایز اسکار دانشجویی امسال که روز نهم ژوئن برگزار می‌شود، برندگان مدال‌های طلا، نقره و برنز به ترتیب پنج هزار، سه هزار و دو هزار دلار جایزه نقدی نیز دریافت می‌کنند.
از جمله نامزدهای دریافت این جایزه می‌توان به جوئل داون‌پورت از دانشگاه کارولینای شمالی با فیلم مته، تولی دوسیوس از دانشگاه یوسی‌ال‌ای با فیلم خانه درختان زیتون و آنتونی گرین از دانشگاه نیویورک با فیلم نمایش در رشته آثار داستانی و ارور هال از دانشگاه نبراسکا با فیلم در بیداری فاجعه، پیتر جوردن و جان کین از دانشگاه استنفورد با فیلم رها شده در بغداد و اکتاویو وارناک-گراهام با فیلم خاموشی‌ها در رشته مستند نام برد.
برگزیدگان این جایزه، مانند برندگان جایزه اسکار با رای اعضای آکادمی تعیین می‌شوند و علاوه بر دریافت جایزه به مدت هفت روز در یک دوره تخصصی سینما شرکت می‌کنند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها