تاریخ اکران مستند جدید مایکل مور اعلام شد

کمپانی وینشتاین روز 29 ژوئن را به عنوان تاریخ آغاز اکران عمومی مستند جدید مایل مور اعلام کرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» برادران وینشتاین در پخش سینمایی مستند سیکو از همکاری شرکت «لاینزگیت» سود می‌برند، در حالی که این فیلم برای اولین بار در شصتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کن به نمایش درمی‌آید.
نکته جالب آن است که هاروی وینشتاین که به همراه برادرش باب کمپانی وینشتاین را اداره می‌کند، گفته است سیکو به اندازه فارنهایت 11/9 جنجالی و چالش‌ برانگیز نیست.
نشریه ورایتی از قول او نوشت: من فیلم را با جمهوری خواهان و دموکرات‌ها دیده‌ام و مایکل این بار همه را با هم متحد کرده است.
مور در مستند جدیدش شرکت‌های غول آسای داروسازی و نظام بهداشت عمومی آمریکا را نشانه رفته و سعی کرده ناکارآمدی آن را به تصویر بکشد.
شرکت‌های ذی‌نفع در این زمینه، از زمان آغاز تولید سیکو به شدت از مور انتقاد کردند و حتی به کارمندان خود دستور دادند که به هیچ وجه با او مصاحبه نکنند.
زمان آغاز اکران عمومی این مستند شش هفته پس از نمایش اولیه آن در جشنواره کن است و باید در نمایش عمومی با رقبای قدرتمندی مانند انیمیشن جدید کمپانی دیسنی با عنوان Ratatouille و اکشن کمپانی فوکس یعنی آزاد زندگی کن یا سخت بمیر مبارزه کند.
فارنهایت 11/9 که سه سال پیش به نمایش درآمد، علاوه بر ربودن جایزه نخل طلایی کن، بیش از 222 میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد.

دیدگاه‌ها

  • Sam Chegini
    ۱:۳۸ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۶

    به نظر من که آقای مور مثل همیشه موفق میشوند. اما بهتر آن بود که فیلم های مستند با مستند های دیگر و فیلم های اکشن و ژانرهای گوناگون با یکدیگر رقابت داشته باشند چرا که فیلم "آزاد زندگی کن یا سخت بمیر " جزو فیلمهای اکشنی خواهد بود که مطمئنا همانند قسمت های قبل خواهد درخشید.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها