اعضای هیات انتخاب بخش بین‌الملل جشنواره فیلم فجر معرفی شدند

اعضای هیات انتخاب بخش بین‌الملل «جام جهان نما» بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر از سوی علیرضا رضاداد، دبیر این جشنواره بین‌المللی معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، امیر اسفند‌یاری، جمال امید، محمد بزرگ‌نیا، مجید‌ شاه‌حسینی و مجید شیخ انصاری اعضای هیات انتخاب بخش «جام جهان نما» بیست و پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر هستند.
در حکم دبیر جشنواره آمده: با عنایت به شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به عنوان عضو هیات انتخاب فیلم های خارجی بیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر منصوب می شوید. امید است به یاری خداوند متعال و با تکیه بر اندوخته دانش و تجربیات‌ خود با انتخاب مناسب فیلم ها و آثار خارجی به اعتلای این دوره از جشنواره مدد رسانید.
امیر اسفندیاری مدیر امور بین الملل بنیاد سینمایی فارابی متولد 133۶ تهران، از سال ۷۶ به عنوان مدیر امور بین الملل بنیاد سینمایی فارابی آغاز به کار کرد وی از سال 1379 عضو هیات مدیره جشنواره آسیا اقیانوسیه شد و از سال 1381 به عضویت هیات مدیره سیفژ درآمده است.
جمال امید منتقد سینما که فعالیت مطبوعاتی خود را از سال 13۴3 آغاز کرد به عنوان منتقد و سردبیر در ماهنامه ای چون ستاره سینما و سینما فعالیت کرده و از موسسان و پایه گذاران موزه سینمای ایران است.
امید ترجمه و تالیف کتاب هایی چون «فرهنگ سینمای ایران»، «سینمای جهان سوم» و «تاریخ سینمای ایران» را در پرونده کاری دارد.
محمد بزرگ‌نیا متولد 1323 تهران، فارغ التحصیل مدرسه عالی تلویزیون و سینما، فیلم هایی چون کشتی آنجلیکا، جنگ نفتکش ها و جایی برای زندگی را در پرونده کاری دارد.
مجید شاه‌حسینی متولد ۱۳۴۶، فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۶۴ با نوشتن داستان آغاز کرد وی نویسندگی و کارگردانی مجموعه هایی چون سینما سرزمین موعود و ققنوس و نگارش متن برنامه روایت فتح را در پرونده کاری دارد.
شاه حسینی هم اکنون عضو هیات امنای موسسه رسانه های تصویری و هیات مدیره انجمن سینمای جوان و مشاور و ناظرکیفی مجموعه های سینما یک و سینما ماورا است.
مجید شیخ انصاری متولد 13۴9، عضو هیات علمی دانشکده سینما تئاتر است.
بیست و پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از 12 تا 22 بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها