دیوید لینچ در حال ساخت «اینلند امپایر»

دیوید لینچ مسئولیت پخش فیلم جدیدش را بر عهده گرفت

دیوید لینچ فیلمساز پیشرو آمریکایی قراردادی با تهیه کننده فرانسوی منعقد کرده تا خودش پخش فیلم جدیدش را در آمریکا و کانادا بر عهده داشته باشد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» اینلند امپایر یک فیلم سه ساعته است که با سیستم دیجیتال ویدئو ساخته شده و موسسه فرانسوی «استودیو کانال» آن را تهیه کرده است.
فیلم جدید لینچ که قرار است در سال جاری میلادی به نمایش عمومی درآید، بار دیگر منتقدان را به دو دسته تقسیم کرده است.
این نخستین فیلم بلند لینچ از سال 2001 تا به حال است. آخرین فیلم او پیش از این، مالهالند درایو بود.
اینلند امپایر برای اولین بار در جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد و چند روز پیش هم در جشنواره فیلم نیویورک شاهد نخستین نمایش خود در آمریکای شمالی بود.
اگر مالهالند درایو روایت‌گر تلاش یک زن برای ورود به هالیوود بود، اینلند امپایر چند داستان به هم تنیده را درباره یک بازیگر زن هالیوود روایت می‌کند.
بازیگر نقش اصلی فیلم جدید لینچ، لورا درن است. او در نقش یک بازیگر که قرار است با یک ملودرام به روی پرده‌ سینماها بازگردد، ایفای نقش می‌کند. اما در ادامه او را در دو نقش دیگر هم می‌بینیم.
علاقه لینچ به راز و رمز و ابهام در اینلند امپایر هم وجود دارد و درن علاوه بر بازی در فیلم، به عنوان یکی از تهیه کنندگان نیز لینچ را در ساخت دنیای مرموز همیشگی‌اش یاری داده است.
لینچ اکنون برای برقراری ارتباط با مخاطبان قصد دارد از تجربه‌های قبلی خود استفاده کند و مسئولیت پخش این فیلم را در بازار پررقابت اکران آمریکای شمالی به دست پخش کننده دیگری ندهد.
مری سویینی یکی از تهیه کنندگان اینلند امپایر که قبلا هم با لینچ همکاری کرده است، می‌گوید: ما از تجربه‌های قبلی‌مان درباره داستان استریت و مالهالند درایو درس‌های زیادی گرفته‌ایم.
لینچ هم در مصاحبه‌ای پس از نمایش فیلم در جشنواره نیویورک گفت: افراد به راه‌های جدید برای شروع تولید، فیلمبرداری و مرحله پس از تولید فکر می‌کنند. حالا باید به راه‌های جدیدی برای پخش فیلم فکر کرد.
«اینلند امپایر» نام منطقه‌ای در نزدیکی لس آنجلس است که لینچ آن را برای عنوان فیلم جدید خود انتخاب کرده است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها