ویکاش دوراسو مورد خشم مربی خود قرار گرفته است

جنجال در تیم ملی فرانسه به خاطر یک فیلم مستند

سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه از یکی از بازیکنان خود که قصد دارد فیلم مستندی درباره نایب قهرمان جام جهانی بسازد انتقاد کرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» رسانه‌های فرانسوی خبر داده‌اند که ویکاش دوراسو هافبک تیم ملی فرانسه و باشگاه پاری‌سن ژرمن که در جام جهانی کم به بازی گرفته شد، قصد داشته مستندی با عنوان تعویض بسازد.
دوراسو که معمولا در حال فیلم گرفتن از همبازیانش در آلمان دیده می‌شد، می‌خواست از این فیلم‌ها برای ساخت مستندش استفاده کند.
اما دومنک در آستانه بازی دوستانه با تیم ملی بوسنی در سارایوو گفت: من هرگز اجازه استفاده از این تصاویر خودم برای نمایش عمومی را نداده‌ام و در آینده هم این جازه را نمی‌دهم. او می‌تواند من را در تدوین حذف کند.
دومنک همچنین دوراسو را از ترکیب تیم ملی برای بازی امشب در برابر بوسنی خط زد و بازیکن دیگری را از فرانسه فرا خواند.
او گفت: ویکاش باید شغل جدیدی را آغاز کند و احتمالا خودش هم قصد دارد این کار را انجام دهد. وقتی شما تماشاگر دیگران شده‌اید، دیگر نمی‌توانید وانمود کنید که هنوز یک بازیگر هستید.
درحالی‌که زین‌الدین زیدان و کلود ماکلله بعد از جام جهانی از تیم ملی فرانسه خداحافظی کرده‌اند، حذف دوراسو می‌تواند برای دومنک گران تمام شود. اما او لس بلوز را بلافاصله برای بازی به سارایوو دعوت کرد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها