سناتور جان کری برسر دوراهی تهیه یک مستند

پس از ال گور کاندیدای سابق انتخابات ریاست جمهوری این‌بار جان کری سناتور ایالت ماساچوست در مجلس سنای آمریکا به یک مستند دعوت شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» کری که در سال 2004 نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری بود، می‌تواند پس از اجازه کمیسیون انتخابات به عنوان مجری در مستند نگه‌داشتن ایمان درباره کهنه‌سربازان آسیب‌دیده در جنگ عراق به کارگردانی جورج بوتلر دوست قدیمی‌اش حضور پیدا کند.
جورج بوتلر پیش از این مستندی درباره سناتور کری و همچنین فرماندار فعلی کالیفرنیا آرنولد شوارتزنگر با نام پمپاژ آهن ساخته است.
این در حالی است که کمیسیون اجازه حضور وی در این مستند را مستلزم سرمایه‌گذاری در پروژه اعلام کرده است. در مصاحبه بررسی حضور کری در نگه‌داشتن ایمان از او پرسیده شده که آیا حاضر است 300000 هزار دلار از صندوق مبارزات انتخاباتی خود را در فیلم سرمایه‌گذاری کند؟ و او اعلام کرده در صورت بازگشت 120 درصد از سرمایه‌اش این کار را خواهد کرد.
طی گزارش‌های اعلام شده جان کری مبلغ سه‌ونیم میلیون دلار در صندوق انتخاباتی‌اش ذخیره دارد. به علاوه او 700000 هزار دلار نیز در حساب مالی شخصی‌اش دارد.
با توجه به اینکه تا انتخابات 2014 زمان کافی برای بازگرداندن سرمایه‌ کری وجود دارد؛ این سوال مطرح است که آیا او پولش را برای تهیه یک مستند خرج خواهد کرد؟

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها