برگزیدگان جشنواره منطقه‌ای «اروند» معرفی شدند

برگزیدگان جشنواره منطقه‌ای «اروند» پنحشنبه طی مراسمی در تالار مهر شهر آبادان معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، طی مراسمی با حضور جواد شمقدری معاون سینمایی و امور سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ناصر باکیده مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران، حجت الاسلام و المسلمین لطف الله سپهر مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، حجت الاسلام و المسلمین دهدشتی  نمایندگی ولی فقیه و امام جمعه آبادان و... برگزیدگان این جشنواره معرفی شدند.

اسامی برگزیدگان بخش‌های مختلف این جشنواره به شرح زیر اعلام شده است:
در بخش بهترین فیلم داستانی شمشیر چوبی روح الله بهرامی از قم جایزه این بخش را دریافت کرد و دیپلم افتخار این بخش به فیلم‌های لبخند فرشتگان هاشم علیایی مقدم از همدان و زندگی همینه مریم عربی و زهره زاهدی از تهران اهدا شد.
در بخش بهترین فیلم پویانمایی فیلم هارمونی پگاه خرم آبادی از خرم آباد برگزیده این بخش اعلام شد و دیپلم افتخار به فیلم آب نبات چوبی اکبر تراب پور از همدان اهدا شد.
در بخش بهترین فیلم مستند فیلم قطعنامه روناک جعفری از تهران برگزیده شد و دیپلم افتخار این بخش اهدا شد به فیلم‌های جاده‌های فراموشی سیدامین سپهر از ایذه، سهام دختر هویزه ابوطالب صادق دقیقی از تهران و برژان اکبر تراب پور از همدان.
در بخش بهترین فیلم تجربی فیلم قطعه‌ای برای آزادی هامون بهرامی مقدم از تهران جایزه را دریافت کرد و دیپلم افتخار این بخش اهدا شد به فیلم زندگی کوتاه و بی پایان یک حباب مرتضی عوض پور از اسلامشهر.
جایزه بخش چشم انداز سرزمین زیبای ما به فیلم شهر آجرساخته احسان صادق زاده از دزفول اهدا شد و نیز دیپلم افتخار این بخش به فیلم‌های سیراف، سند خلیج فارس محسن خندستان از آبادان و گلابتون سیدعلی اصغر امیری نسب از کاشان رسید.
جایزه بخش آیین مهر به فیلم کتابعلی محمدحسن عموری از تهران اهدا شد و دیپلم افتخار این بخش به فیلم مستند بهار وارش میترا روحی منش از تهران و فیلم چه زود دیر می‌شود زهرا سمایی و داود قپانوری از نهاوند اهدا شد.
در بخش چراغ راه فیلم خط و خطا روح الله داوری از قم برنده جایزه این بخش شد و دیپلم افتخار به فیلم به غفلت نخوریم فروزان شیرزادی از خرم آباد اهدا شد.
در بخش فیلمنامه و تحقیق جایزه این بخش به فیلمنامه فیلم داستانی شمشیر چوبی نوشته روح الله بهرامی از قم اهدا شد و دیپلم افتخار این بخش به مجید عیدان برای تحقیق و پژوهش فیلم از قبیله من از آبادان رسید.
در بخش تصویربرداری وحید چهاردولی برای فیلم ما دستان از همدان جایزه این بخش را دریافت کرد و دیپلم افتخار به ابراهیم سعیدی نژاد برای فیلم در کتان و کفن از اهواز اهدا شد.
در بخش تدوین محسن شهابی برای فیلم قطعه‌ای برای آزادی از تهران جایزه این بخش را دریافت کرد و دیپلم افتخار این بخش به هادی شریفی برای فیلم بَرژان از همدان، روناک جعفری برای فیلم قطعنامه از تهران، هادی دفتری رنجبر برای تروکاژ فیلم یک آن از کرج اهدا شد.
در بخش صدا جایزه این بخش به مهدی زمین پرداز برای صدابرداری فیلم زندگی همینهاز تهران اهدا شد.
در بخش استعداد جوان فیلم اتاق اکوستیک متین ایزدی از تهران جایزه را دریافت کرد و دیپلم افتخار این بخش اهدا شد به فیلم‌های کلگ فاطمه صادقی از اهواز، برش‌های کوتاه وهاب گائینی از کرج و فیلم 3=1+1 عابدین محمدی از کرمانشاه.
در بخش بهترین تهیه کننده جایزه این بخش به مجید عیدان از آبادان به عنوان بهترین تهیه کننده در نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان – منطقه 3(اروند) اهدا شد و لوح تقدیر به عنوان بهترین تهیه کننده به علی نقی طاهری (سرپرست انجمن سینمای جوانان ایران - دفتر اهواز) و حمید تجلی فر (سرپرست انجمن سینمای جوانان ایران - دفتر دزفول) اهدا شد.
جایزه ویژه هیات داوران مشترکا به فیلم‌های متولد انقلاب مجید خدابنده لو از تهران و وقتی همه رفتند محمدباقر حنطوش زاده از دزفول اهدا شد و دیپلم افتخار این بخش را فیلم بی بی طلا فردوس خسروی نژاد از خرم آباد دریافت کرد.
در بخش فیلمنامه، شهرام بزرگی برای فیلمنامه پاییز همان سال از همدان جایزه این بخش را به عنوان نفر اول دریافت کرد و دیپلم افتخار اهدا شد به رضا ولی پور برای فیلمنامه بازگشت به عنوان نفر دوم از شهرکرد و نیز لوح تقدیر اهدا شد به سعید ثقه ای برای فیلمنامه رحمتگر مهربان از همدان، میترا روحی منش برای فیلمنامه راش درخت منطقه شمالاز تهران و شریف اسلامی برای فیلمنامه مسافر از یاسوج.
در بخش عکس جایزه نفر اول اهدا شد به حامد بادامی از همدان، دیپلم افتخار و جایزه نفر دوم اهدا شد به میعاد آخی از اهواز، لوح تقدیر و جایزه نفر سوم اهدا شد به نیما دیماری از همدان، تندیس جشنواره جایزه بخش استعداد جوان به نوید ریحانی برای مجموعه عکس ها از اهواز اهدا شد و لوح‌های تقدیر این بخش به وحید سهرابی از همدان، محمد محمد علیپور از اهواز و قاسم شیشه گری از تهران اهدا شد.
در بخش پوستر مهدی دایر از اهواز برای پوستر فیلم‌های بیزنس و جایی برای پیرمردها به عنوان نفر اول معرفی شد و  دیپلم افتخار و جایزه نفر دوم اهدا شد به مسعود رضایی برای پوستر فیلم دیوار از اهواز و لوح تقدیر وجایزه نفر سوم را داریوش دور اندیش برای پوستر فیلم از قبیله من ازآبادان دریافت کرد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.