برگزیدگان هشتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان معرفی شدند

برگزیدگان هشتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان منطقه سه به میزبانی شهر دزفول معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، این مراسم با حضور محمدرضا جعفری جلوه، معاون امور سینمایی- ناصر باکیده، مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران- عباس بسی خاسته، مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان خوزستان و جمعی از مدیران، مسئولان و هنرمندان عرصه فرهنگ و هنر عصر روز چهارشنبه ۱۴ اسفندماه برگزار و این جشنواره با اهدای تندیس جشنواره، دیپلم افتخار، سکه بهار آزادی و جوایز نقدی به برگزیدگان به کار خود پایان داد.
اسامی برگزیدگان به شرح زیر اعلام شده است:

بخش فیلم
جایزه ویژه هیات داوران اهدا شد به شهاب حسین پور برای فیلم در یک نگاه و داود قپانوری برای فیلم توتو جایزه بخش چشم انداز سرزمین زیبای ما اهدا شد به اعظم مرادی برای مستند عصر طلایی و ناصر ناصرپور برای فیلم مستند فرسنگ‌های سنگ جایزه بخش در جستجوی حقیقت اهدا شد به علی شهابی نژاد برای فیلم مستند خانه متروک و افتخاری نیا برای فیلم داستانی به دنبال او جایزه بخش فیلمنامه اهدا شد.
به علیرضا ناصری منفرد برای فیلمنامه فیلم داستانی در آینه و کریم فائقیان برای فیلمنامه فیلم داستانی صبحی که ستاره چید و داود رجبی برای فیلمنامه فیلم داستانی آقکند جایزه بخش تصویربرداری اهدا شد.
به داوود رجبی برای تصویر برداری فیلم داستانی سربازان غیر نظامی و منصور غلامی برای تصویربرداری فیلم داستانی شیشه‌ای‌ها جایزه بخش تدوین اهدا شد.
به علی فرقانی برای تدوین فیلم داستانی سفر دراز روز در شب جایزه بخش صدا اهدا شد به پوریا دادگر برای فیلم خانه متروک جایزه بخش کارگردانی اهدا شد به علی ناصری منفرد برای کارگردانی فیلم داستانی در آیینه و ابراهیم سعیدی نژاد برای کارگردانی فیلم داستانی چرا اینقدر دور ایساده‌ای جایزه بخش بهترین فیلم داستانی اهدا شد به کریم فائقیان برای فیلم داستانی صبحی که ستاره چید و علی فرقانی برای فیلم داستانی سفر دراز روز در شب  جایزه بخش بهترین فیلم تجربی اهدا شد به احمد حیاتی برای فیلم دفینه و شهاب حسین پور برای فیلم در یک نگاه و میرزا عباس خسروی نژاد برای فیلم آخرین تابلو جایزه بخش بهترین فیلم پویانمایی اهدا شد.
به امین منتظری برای فیلم پویانمایی پلاک 121، جعفر بزمیان برای فیلم آینه و شیرین لرستانی برای فیلم حباب‌های سیاه جایزه بخش بهترین فیلم مستند اهدا شد.
به مجید عیدان برای فیلم شهر خاموش و مرتضی عوض پور برای فیلم مستند پرنده (علی جوشکار) جایزه بخش استعداد جوان اهدا شد.
به اسماعیل میرزایی و فریده الف دوشابی جایزه بخش بهترین مجری طرح اهدا شد.
انجمن سینمای جوانان ایران - دفتر آبادان برای ساخت و تولید فیلم مستند شهر خاموش ساخته مجید عیدان و نیز جایزه بخش بهترین فیلم اهدا شد به علی ناصری منفرد برای فیلم در آینه از کاشان.

بخش فیلمنامه
جایزه بهترین فیلمنامه با موضوع داستانی (ضمن تقدیر از معصومه گلفروشان نویسنده فیلمنامه داستانی آینه چهل رنگ) اهدا شد به مینو شرکت برای فیلمنامه داستانی بدون کودکی، مسعود علامه زاده برای فیلمنامه داستانی آسمان جای بیشتری ندارد و سیدمحسن نبوی برای فیلمنامه داستانی آکواریوم جایزه بهترین فیلمنامه با موضوع مستند اهدا شد.
به فاطمه صادقی برای فیلمنامه کلگ جایزه بهترین فیلمنامه با موضوع تجربی اهدا شد و شمس الدین آروند برای فیلمنامه تجربی انعکاس و مصطفی غضنفری برای فیلمنامه تجربی جبری، یک مغازه ساندویچی جایزه بهترین فیلمنامه با موضوع پویانمایی را گرفت.
رحیم کریم زاده برای فیلمنامه پویانمایی شمس شش گوش جایزه بهترین فیلمنامه ویژه ( با موضوع اقتباس ادبی از موتون کهن ایرانی) اهدا شد به کورش برزگر برای فیلمنامه چوب خط.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها