فیلم‌های جشنواره هنرمندان جوان کن در «ام‌تی‌وی»

شبکه تلویزیونی «ویاکام» روز پنجشنبه مستندی درباره نحوه برگزاری مسابقه فیلم کوتاه در جشنواره فیلم هنرمندان جوان کن را روی آنتن می‌فرستد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این مستند سی دقیقه‌ای فیلمبرداری فیلم کوتاه: کن نام دارد و تلاش 20 گروه فیلمسازی جوان برای ساخت فیلم در جریان جشنواره را به نمایش می‌گذارد.
این در حالی است که حاصل کار این گروه‌ها در قالب یک نمایش تلویزیونی در همان روز توسط شبکه ام‌تی‌وی در 161 کشور پخش خواهد شد.
در جریان این مسابقه، 40 ساعت فیلم ضبط شد. گروه‌ها شامل یک فیلمنامه نویس، یک کارگردان و عوامل فنی 48 ساعت فرصت داشتند که یک فیلم سی ثانیه‌ای درباره محیط زیست بسازند.
این مسابقه که با حمایت ام‌تی‌وی برگزار شد، بخش از کمپین «ام‌تی‌وی سویچ» برای حمایت از محیط زیست و مقابله با گرمایش زمین است.
کمپانی نوکیا نیز در برپایی این برنامه همکاری داشت و تمامی فیلم‌های کوتاه با استفاده از تلفن همراه مدل N93i نوکیا فیلمبرداری شدند.
فیلم‌های کوتاه ساخته شده در رقابت جشنواره هنرمندان جوان کن علاوه بر نمایش تلویزیونی در وب‌سایت کمپین ام‌تی‌وی و شرکت نوکیا به نمایش درمی‌آیند.
مسئولان نوکیا از نتیجه این برنامه به شدت ابراز رضایت کرده‌اند و آن را به جز اثبات توانایی تجهیزات بصری تولیدات خود، نشانه مشارکت فیلمسازان جوان در یک اراده عمومی برای نجات زمین دانسته‌اند.
مسئول افکار سنجی شبکه ام‌تی‌وی نیز مسابقه فیلم کوتاه در کن را فرصتی برای نمایش خلاقیت پویای جوانان دانست.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها