حضور رایگان بازیگر هالیوودی در یک فیلم کوتاه

یک بازیگر سینمای هالیوود تصمیم گرفته است به صورت رایگان در یک فیلم کوتاه بازی کند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این فیلم کوتاه در هرینگی ساخته می‌شود و سازندگان آن یک زوج هنرمند اهل تاتنهام هستند.
کلر هوپ اشیتی، بازیگر نوزده ساله و سیاهپوست آمریکایی که پیش از این در فیلم‌های بچه‌های مردم و شلیک به سگ‌ها بازی کرده در این فیلم کوتاه که بادکنک نام دارد نقش یک قربانی را برعهده خواهد داشت.
کارگردانی این فیلم را ماری تایسون و نیل ویلیامز برعهده دارند و تمام بودجه فیلم 2500 پوندی است که آن ها از انجمن فیلم کوتاه هرینگی برای ساخت یک فیلم هفت هشت دقیقه‌ای جایزه گرفته‌اند.
ماری تایسون کارگردان سی و چهار ساله بادکنک این پول را عامل مناسبی برای یک شروع خوب می‌داند و می‌گوید:« خوش بختانه شرایط خوبی داریم. مسئولان محلی با تضمین نمایش‌های فیلم از ما حمایت کرده‌اند و کلر حاضر شده به صورت رایگان با ما همکاری کند چون از نقش و فیلمنامه خوشش آمده است.»
آن طور که سازندگان فیلم به خبرنگاران گفته‌اند بادکنک داستان مردی است که تلاش می‌کند تا با وجود تاثیرش در ایجاد یک حادثه، خودش را با شرایط وفق بدهد.
فیلمنامه بادکنک را نیل ویلیامز، همسر سی و چهار ساله ماری تایسون نوشته که پیش از این به عنوان عکاس و خبرنگار با نشریات همکاری می‌کرده و اینک یکی از دو کارگردان این فیلم به حساب می‌آید.
ماری تایسون، دیگر کارگردان این فیلم نیز می‌گوید ایده این حادثه با ریزبینی نسبت به مسائلی که در منطقه و محل زندگی آن ها ایجاد می‌شده به دست آمده است:« ما دنبال عاملی می‌گشتیم تا بتوانیم بین مهاجران کشورهای مختلف پیوند ایجاد کنیم؛ حتی اگر بستر ماجرا یک داستان غم انگیز باشد.»
ماری که در ساخت فیلم‌های پر سر و صدایی نظیر تروی، پادشاه آرتور و رمز داوینچی همکاری داشته می‌گوید:« همه چیز به داستان مربوط است. به هر حال بین ولخرجی‌های مرسوم در تولیدات پرهزینه هالیوودی و ساخت اثری برای دل خود آدم خیلی تفاوت وجود دارد.»
طبق برنامه‌ریزی حامیان مالی بادکنک، این فیلم کوتاه نخستین نمایش خود را آوریل آینده در برنامه افتتاحیه جشنواره فیلم «وود گرین» تجربه خواهد کرد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها