نمایی از کتاب «تاریخچه مردمی ایالات متحده»

چهره‌های سرشناس در روایت مستند تاریخ آمریکا

تعدادی از چهره‌های مشهور سینما و موسیقی آمریکا در ساخت اقتباس مستند کتاب تاریخچه مردمی ایالات متحده نوشته هوارد زین مورخ و نویسنده مشهور همکاری می‌کنند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این مستند چهار ساعته مردم حرف می‌زنند نام دارد و بازیگرانی مانند مت دیمون، ماریسا تومی، ویگو مورتنسن، دنی گلاور در کنار ادی ودر، رهبر گروه موسیقی پرل جم و جان لجند، خواننده گروه آر اند بی در آن نقش‌آفرینی خواهند کرد.
این مستند موسیقی و کتاب‌های ساخته شده بر اساس وقایع تاریخی مهم آمریکا را به نمایش می‌گذارد و آنها را با فیلم‌های آرشیوی، عکس‌ها و مصاحبه‌ها ترکیب می‌کند.
تولید مردم حرف می‌زنند که هنوز مشخص نیست از چه شبکه تلویزیونی روی آنتن خواهد رفت، از ماه ژانویه 2008 در بوستون آغاز می‌شود.
کریس مور که یکی از تهیه کنندگان اجرایی این پروژه است، درباره آن گفت: این مستند قرار است باعث فکر کردن، خندیدن و گریستن مردم آمریکا شود و آنها را از این که آمریکایی هستند، مفتخر کند.
هوارد زین علاوه بر آن که یکی از تهیه کنندگان این مجموعه است، به عنوان میزبان و راوی در این مستند حاضر می‌شود.
چند شبکه مشهور تلویزیونی از یک دهه پیش قصد داشتند کتاب زین را که اثر مهمی در شناخت فرهنگ و تاریخ آمریکا محسوب می‌شود، به فیلم تبدیل کنند و اکنون این اتفاق رخ می‌دهد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها