سینمای جوان بزرگترین مدرسه سینمایی جهان در جشنواره داکا

انجمن سینمای جوانان ایران با عنوان بزرگ ترین مدرسه سینمایی جهان در یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه بنگلادش در شهر داکا معرفی می‌شود.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» یزدان عشیری مدیر روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران با اعلام این خبر افزود: انجمن سینمای جوانان ایران به عنوان پایگاه آموزش و پرورش فیلمسازی و متولی تولید، آموزش و عرضه فیلم کوتاه در کشور با برخورداری از 60 دفتر و نمایندگی در استانها و شهرهای مختلف به مثابه بزرگترین مدرسه سینمای جهان  به شمار می‌آید.
وی ادامه داد: در همین راستا جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه بنگلادش به منظور معرفی و شناسایی این مدرسه و ارزیابی ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل آن باکس جداگانه یی را در ساختار و برنامه‌ها به این بخش اختصاص داده است.
مدیر روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران با بیان اینکه ناصر باکیده مدیرعامل انجمن در این برنامه سخنرانی خواهند کرد خاطر نشان ساخت: علاوه بر این برنامه 29 عنوان فیلم از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران برای جشنواره داکا پذیرفته شد و قرار است  به منظور تقویت همکاری‌های سینمایی دو جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران و بنگلادش با حضور ناصر باکیده و نورول راشد چودهوری نشست‌های ویژه همزمان با برگزاری جشنواره صورت گیرد.
یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه بنگلادش از 13 تا 21 اسفند ماه برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.