اعلام برندگان جوایز جشنواره لس آنجلس

گاوین هود کارگردان فیلم «تسوتی» (نفر سمت چپ) بعد از دریافت جایزه تماشاگرانجشنواره فیلم لس آنجلس (AFI) یکشنبه شب سیزدهم نوامبر با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در مراسم اختتامیه این جشنواره فیلم نروژی بوسه زمستان (سارا یانسن) توانست جایزه بزرگ هیات داوری را در مسابقه فیلم های بلند به دست آورد و جایزه تماشاگران به شکل مشترک به دو فیلم C.R.A.Z.Y (جین مارک وال) از کانادا و تسوتی (گاوین هود) از آفریقای جنوبی رسید. (ادامه...)
در مسابقه فیلم های مستند جایزه اصلی به The Refugee All Stars (زاک نیلز و بنکر وایت) اهدا شد. این فیلم درباره شش موسیقیدان سیرالئونی است که به گینه مهاجرت کرده اند و در این کشور یک گروه موسیقی تشکیل می دهند.
در این بخش، فاکتور 8: رسوایی خونین زندان آرکانزاس (کلی دودا) تقدیر ویژه هیات داوری و از میان آتش (جاناتان هاک و آلیستاری کریستوفر) جایزه تماشاگران را به دست آورد.
در بخش مسابقه فیلم های کوتاه٬ تحویل (تیل نواک) از آلمان درباره یک مرد منزوی که یک بسته اسرارآمیز تحویل می گیرد، جایزه بهترین فیلم از نگاه داوران و تماشاگران را به دست آورد. همچنین فیلم خوش شانس (آوی لوترا) تقدیر ویژه هیات داوری را دریافت کرد.
جشنواره لس آنجلس از سوم نوامبر آغاز شد و طی ده روز 127 فیلم از 44 کشور را به نمایش گذاشت.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها