«اوبرهاوزن» فراخوان داد

جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه اوبرهاوزن برای پنجاه و پنجمین دوره خود فراخوان ارسال فیلم منتشر کرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این جشنواره که به عنوان قدیمی‌ترین رویداد فیلم کوتاه جهان شناخته می‌شود، سال آینده میلادی از 30 آوریل تا 5 می در آلمان برگزار می‌شود.
برگزار کنندگان جشنواره برای نخستین بار اعلام کرده‌اند در بخش بین‌المللی خود تنها آثاری را می‌پذیرد که پیش از این در هیچ جشنواره آلمانی نمایش داده نشده‌اند.
آخرین مهلت ارسال اثر باری بخش مسابقه بین‌امللی این جشنواره 15 ژانویه 2009 است و در این بخش در مجموع 24 هزار یورو جایزه نقدی اهدا می‌شود.
جشنواره اوبرهاوزن که از دوره پنجاه و چهارم محدودیت‌هایی برای ثبت‌نام فیلمسازان متقاضی قائل شده است، این رویه را ادامه می‌دهد.
مسئولان جشنواره اعلام کرده‌اند فراخوان جشنواره از سال 2010 تنها برای افراد مشخص و از طریق پست الکترونیک فرستاده خواهد شد.
به همین دلیل از اکنون فیلمسازان باید آدرس پست الکترونیک خود را برای جشنواره بفرستند تا امکان شرکت در دوره‌های بعدی را داشته باشند.
البته امسال امکان جدیدی برای فیلمسازان به وجود آمده است و آنها می‌توانند با ذخیره کردن نسخه چاپی فرم ثبت‌نام و تکمیل آن، امکان شرکت فیلم خود در جشنواره را فراهم آورند.
تا دوره گذشته تنها امکان ثبت نام آنلاین وجود داشت که برای دوره پنجاه و پنجم اوبرهاوزن همچنان برقرار است.
سال گذشته حدود 450 فیلم کوتاه در بخش‌های مختلف این جشنواره به نمایش درآمد.
جزئیات قواعد شرکت و فرم ثبت‌نام در وب‌سایت جشنواره اوبرهاوزن در دسترس قرار گرفته است: www.kurzfilmtage.de

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها