سومین همایش بین المللی سینمای دیجیتال در کن

سومین همایش بین المللی سینمای دیجیتال با برنامه هایی نظیر نمایشگاه، نمایش فیلم، کارگاه و کنفرانس از 14 تا 16 بهمن(2 تا 4 فوریه) در کاخ جشنواره کن برگزار می شود.

به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه»این همایش که به طور کامل به سینمای دیجیتال و جنبه های مختلف آن می پردازد، امسال توجه خود را به فن آوری دیجیتال در زمینه تولید، پس از تولید و نمایش فیلم معطوف کرده است. (ادامه...)
در نمایشگاه محصولات جدید، فیلمبرداران شرکت کننده می توانند از یک موقعیت آزمایشی برای استفاده از دوربین های ارائه شده استفاده کنند. آنها در کنار جایگاهی قرار می گیرند که بازیگران صحنه کوتاهی را بازی می کنند. سالنی با گنجایش 70 صندلی مجهز به سیستم های طیف بندی رنگی دیجیتال و پروژکتورهای نمایش DLP هم درنظر گرفته شده تا حاصل کار در فرمت 35 میلی متری یا دیجیتال(بسته به نوع تجهیزات استفاده شده) به نمایش درآید. شرکت های معتبری مانند کانن، سونی، پاناسونیک، پاناویژن، سافت ایمیج و... آخرین محصولات خود را در این نمایشگاه عرضه می کنند.
در چهار کنفرانس تحولات ایجاد شده در سینما از تولید تا جلوه های ویژه به واسطه فن آوری دیجیتال بررسی و همچنین راه حل های تکنولوژیک و هدفمند برای مقابله با سرقت های سینمایی ارائه می شود.
برنامه نمایش فیلم این همایش هم فیلم های تمام دیجیتال یا ترکیبی را پیش از نمایش تجاری در معرض دید متخصصان و تماشاگران می گذارد تا آن ها در یک موقعیت ویژه٬ آینده نمایش دیجیتال در سینما را به نوعی کشف کنند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها