سیزدهمین جشن سینما غیررقابتی برگزار می‌شود

در مجمع عمومی سالانه خانه سینما که چهارشنبه 24 تیرماه با حضور نمایندگاه 26 صنف سینمایی برگزار شد؛ غیررقابتی شدن جشن سیزدهم به تایید مجمع رسید.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی خانه سینما، در این مجمع ابتدا محمد مهدی عسگرپور، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل خانه سینما، گزارش عملکرد یکسال گذشته جامعه اصناف سینمایی را به سمع و نظرمجمع عمومی رساند و در ادامه فرهاد توحیدی نایب رئیس هیات مدیره و دبیر سیزدهمین جشن بزرگ سینمای ایران، با ارایه گزارشی از تغییرات بوجود آمده در آیین نامه جشن سیزدهم و همچنین به شرح نشست‌های برگزار شده با روسای کانون‌ها و اصناف دارای تندیس جشن درسه هفته اخیر، برای بررسی چگونگی برگزاری سیزدهمین دوره جشن سینمای ایران پرداخت که با توجه به فرصت محدود زمانی باقی مانده و پیشنهاد شورای برگزاری (مدیریت برگزاری و صنوف دارای تندیس) بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن روز ملی سینما و غیررقابتی بودن این دوره جشن از، به تایید مجمع رسید.
پس از آن استماع گزارش بازرس خانه سینما که سومین دستور جلسه این مجمع بود، توسط ابراهیم مختاری پس از انتخاب هیات رئیسه مجمع (ناصر ممدوح، امیر عابدی و زینت رضا) صورت پذیرفت.
سپس چهارمین دستور جلسه ای مجمع  پیشنهاد هیات مدیره در خصوص تعجیل یا تاخیر در انتخابات هیات مدیره سال آتی بمنظور امکان برنامه‌ریزی جشن سینمای ایران مطرح و مجمع به اتفاق آرا به هیات مدیره اختیار داد که انتخابات آتی خانه سینما را حداکثر تا آذرماه سال آینده برگزار کند. (بدین ترتیب مشکل برنامه ریزی، جشن سینمای ایران که هر دو سال یکبار با انتخابت هیات مدیره که در زمان نزدیک به جشن سینمای ایران رخ می داد برطرف و مرتفع شد).
در ادامه جلسه، مجمع وارد آخرین دستور جلسه خود شد که انتخاب بازرس جدید خانه سینما بود و از میان چهار کاندید (محمد صادق آذین، بهرام دهقانی، ابراهیم مختاری و مسعود میمی) رای گیری به عمل آمد و ابراهیم مختاری با  11 رای مجددا به عنوان بازرس اصلی و مسعود میمی به عنوان (بازرس علی البدل) برگزیده شدند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها