اکران فیلم های مستقل موفق در 9 شهر آمریکا

خانه شاه ببرشش فیلم داستانی و مستند مستقل که تا به حال امکان نمایش تجاری نیافته بودند، از این هفته در آمریکا اکران می شوند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این آثار که سال گذشته میلادی در فهرست «جواهرهای کشف نشده» نشریه اینترنتی ایندی وایر بودند توسط پخش کننده سینمای دیجیتال «امرجینگ پیکچرز» امکان نمایش می یابند. (ادامه...)
ایندی وایر هر سال سری «جواهرهای کشف نشده» را شامل فیلم های مستقل و تحسین شده ای که در آمریکا پخش کننده ندارند، اعلام و برای آنها نمایش های محدود می گذارد.
«امرجینگ پیکچرز» هم یکی از کمپانی هایی است که شبکه سینمای دیجیتال تاسیس کرده و به این ترتیب امکان پخش فیلم ها با هزینه پخش کمتر را در سینماهای دیجیتال فراهم می آورد. مدیریت این کمپانی با آیرا داچمن حامی همیشگی سینمای مستقل است.
فیلم های موردنظر در نه شهر آمریکا به نمایش درمی آیند. این فیلم ها عبارت اند از Awful Normal (سلستا دیویس)، هتل (جسیکا هاسنر)، خانه شاه ببر (دیوید فلامهولک)، Dear Pillow (برایان پوسنر)، لیبریا:یک جنگ غیر متمدنانه و دلاور استراحت ندارد (آلن جیرادی). این فیلم ها در رویدادهای مختلف سینمایی موفقیت هایی را کسب کرده اند.
نمایش این فیلم ها به دنبال رواج استفاده از پروژکتورهای نمایش فیلم های دیجیتال در سالن های سینما در آمریکا امکان پذیر شده است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها