برنامه های جدید در جشنواره اوبرهاوزن 2006

پنجاه و دومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه اوبرهاوزن که از 4 تا 9 می 2006 برگزار می شود، تغییراتی در ساختار  برنامه های خود می دهد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» چهار بخش رقابتی این جشنواره که قدیمی ترین رویداد سالانه فیلم کوتاه جهان است، مانند گذشته برگزار می شود، اما سایر برنامه ها با تغییر عنوان و محتوا روبه رو شده اند. (ادامه...)
اوبرهاوزن امسال حدود 140 فیلم کوتاه را در بخش های رقابتی خود و حدود 150 اثر را در بخش های دیگر به نمایش می گذارد.
برنامه موضوعی جشنواره که از این پس THEME خوانده می شود، شامل ده بخش خواهد بود.
نمایش آثار اکرم زاتاری هنرمند لبنانی درباره خاورمیانه با نام Radical Closure یکی از این برنامه هاست که در آن ویدئوآرت ها و چیدمان های او درباره لبنان قبل و بعد از جنگ را به نمایش می گذارد.
چهار چهره دیگر در برنامه PROFILES آثار خود را عرضه می کنند؛ رابرت نلسون فیلمساز زیرزمینی آمریکایی، میراندا پنل فیلمساز انگلیسی، آثار دو هنرمند روس با نام های ویکتور آلیمپیف و اولگا استولپوفسکایا و کارهای اولیه بوریس شافگانس فیلمساز آلمانی.
بخش های دیگر شامل موزیک ویدئوهایی از سراسر جهان، فیلم های دانشجویی و فیلم های جایزه گرفته از جشنواره های دیگر جهانی مانند سال های گذشته برنامه های دیگر جشنواره اوبرهاوزن را تشکیل می دهند.
سینماگرانی از انگلستان، اسرائیل، آلمان، استرالیا و اسپانیا هم اعضای هیات داوری مسابقه بین المللی جشنواره اوبرهاوزن هستند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها